Ruošiasi palengvinti trečiųjų šalių darbuotojų perkėlimą į Lietuvą

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė antradienį domėsis, kaip į Lietuvą lengviau perkelti trečiųjų šalių įmonių darbuotojus. 

Ministrė nuotoliniu būdu su užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ vadovu Mantu Katinu aptars įstatymų pataisas, kurios sudarytų tam palankesnes sąlygas, praneša Ekonomikos ir inovacijų ministerija. 

Ministerija kartu su „Investuok Lietuvoje“ ir Migracijos departamentu šiuo metu rengia Investicijų, Užimtumo ir Užsieniečių teisinės padėties įstatymų pataisas, kurios leis investuotojams į Lietuvą paprasčiau perkelti savo darbuotojus, taip pat tokie darbuotojai iš trečiųjų šalių galės atvykti kartu su savo šeimos nariais.

„Investuok Lietuvoje“ dabar dirba su daugiau kaip 60 įmonių iš Baltarusijos, kurios perkelia arba svarsto perkelti savo veiklą į Lietuvą.

Tarp kitų susitikimo temų – siekis per penkerius metus kartu su šia agentūra sukurti 10 tūkst. darbo vietų ir pritraukti 1 mlrd. eurų investicijų. Pokalbio metu taip pat ketinama aptarti ekonominio atstovavimo Lietuvai užsienyje plėtrą.


Rašyti komentarą...
B
Bedarbiai
2021-01-12 08:00:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Alioooo, kas vyksta? Lietuvoje bedarbystė16 proc. O panelė ruošiasi užgrūsti Lietuvą pigiais darbininkais? Dar ne pakanka ukr nusikaltėlių?
Atsakyti
0

P
Petras
2021-01-12 09:34:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Armonaitei,mat, pritrūko aukštų juodaodžių? Reikia valdžiai žiūrėti, kad čia savo Tevynėj galėtų išgyventi lietuviai ,o neieškoti kitos tikybos ir papročių svetimšalių .Kodėl neatsiklausiama rinkėjų ?
Atsakyti
0

S
Savi
2021-01-12 10:12:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
be darbo o jei dirba,tai uz ubagiska alga.Dabar atves dar juodadarbiu,kad algu kelti nereiketu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų