Prekybos centrai keičia planus: atsisako kasmetinių nuolaidų akcijų

Prasidėjus rudeniui įprasta, kad didžiuosiuose prekybos centruose organizuojami išpardavimai. Jų metų parduotuves užplūsta šimtai tūkstančių pirkėjų, tačiau dauguma prekybos centrų teigia, kad šiais metais situacija bus kitokia. 

Vilniaus Akropolis (bendrovės nuotr.)

Koronavirusas paveikė ir didžiųjų prekybos centrų planus, daugelis jų kasmetines išpardavimo akcijas atšaukė. 

Atšaukė beveik visi

„Artimiausiu metu masinių išpardavimo kampanijų prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ neplanuojame. Svarstydami tokio pobūdžio kampanijų organizavimą ir vykdymą ateityje, vertinsime tuo metų šalyje vyraujančią situaciją“, – tv3.lt teigė „Baltic RED“ rinkodaros direktorė Ieva Goštautaitė-Gedutė.

Prekybos centras „Panorama“ dar svarsto, kaip tinkamai pasielgti. 

„Mūsų kasmetinė išpardavimo akcija vyksta lapkričio mėnesio pradžioje. Šį klausimą svarstome, deriname su operatoriais, galutinį sprendimą ketiname pasitvirtinti spalio viduryje“, – komentavo „Panorama LT“ rinkodaros vadovė Kristina Aleknienė

Prekybos centras „Panorama“

Kaip ir „Mega“, didžiųjų išpardavimų atsisakė ir prekybos ir pramogų centras „Ozas“. 

„Masinių išpardavimų, kurie truktų dieną ar dvi ir kurie paskatintų staigų žmonių susibūrimą, šiemet rengti neplanuojame.

Kaip įprasta, keičiantis sezonams ir prieš pasirodant naujoms kolekcijoms, parduotuvės prekėms taikys nuolaidas. Tai bus tradicinis sezoninis išpardavimas ir jis bus rengiamas laikantis visų tuo metu šalyje galiosiančių saugumo reikalavimų ir rekomendacijų“, – teigė „Ozas“ rinkodaros vadovė Elzė Rudienė. 

REKLAMA

Sprendimą lėlė koronavirusas

Prekybos centras tokį sprendimą priėmė atsižvelgdamas į susiklosčiusią pandemijos situaciją.

„Vertindami prevencijos svarbą, šiemet skatiname pirkėjus elgtis sąmoningai. Jau startavo rinkodaros kampanija, kuria kviečiame iš anksto planuoti pirkinius šaltajam sezonui, tarp jų – ir dovanas.

Taip kviečiame išvengti šventinio laikotarpio keliamų iššūkių, masinio susibūrimo bei mėgautis ramiu ir saugiu švenčių laukimu“, – teigė E. Rudienė. 

Prekybos centras „Ozas“

Prekybos centras „Akropolis“ apie didžiųjų nuolaidų akcijos „Jamam“ atšaukimą pranešė jau mėnesio pradžioje. 

„Šiuo metu svarbiausias mūsų prioritetas yra lankytojų ir darbuotojų saugumas, saugaus apsipirkimo užtikrinimui skiriame didžiausią dėmesį. Dėl šios priežasties rudeninio „Jamam“ šiemet nusprendėme neorganizuoti.

Tikimės, kad šios akcijos gerbėjai supras tokio mūsų sprendimo motyvus ir jį palaikys“, – pranešime spaudai teigė „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Šiemet dėl koronaviruso plitimo rizikos ir karantino ribojimų „Akropoliuose“ nevyko ir gegužės mėnesį rengiamas pavasarinis „Jamam“ išpardavimas.

Prekybos centras „Akropolis“

Didžiosios prekybos centruose organizuojamos nuolaidų akcijos sutraukia tūkstančius pirkėjų, todėl atsiranda didelė tikimybė, kad to jų prekybos centrai galėtų tapti Covid-19 židiniu. 


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2020-09-23 14:18:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šitiems vis maža. Tai klijentus praras.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų