VMI ieško, kas galėtų į eurus galėtų konvertuoti konfiskuotą kriptovaliutą

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) ieško, kas galėtų į eurus konvertuoti konfiskuotą kriptovaliutą. Tam ketinama išleisti iki 100 tūkst. eurų (su PVM). 

Valstybinė mokesčių inspekcija (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

BNS skaičiavimu, jei kriptovaliuta būtų konvertuota šiuo metu, į valstybės biudžetą būtų pervesta maždaug 3,6 mln. eurų. 

„Konvertavus kriptovaliutą į eurus bendra suma bus didesnė (nei už konvertavimo paslaugas – BNS), tačiau šiuo metu įvardinti tikslios sumos, kuri bus pervesta į biudžetą, negalima, kadangi kriptovaliutos kursas rinkoje nuolat keičiasi“, – BNS komentuoja VMI Nepriemokų administravimo departamento direktorė Irina Gavrilova. 

Pasak jos, į eurus norima konvertuoti teismo konfiskuotą kriptovaliutą. Valstybei perduota apie 336,85 bitkoino, 360,38 eterio ir 11,993 tūkst. vienetų Monero.

„Konkursu perkama kriptovaliutos konvertavimo į eurus paslauga. Paslaugos tiekėjas parduos kriptovaliutą virtualiojo turto keityklose ar biržose ir visą gautą sumą eurais perves į VMI sąskaitą“, – komentavo I. Gavrilova. 

Ji paaiškino, kad tokią paslaugą galėtų teikti įmonė, kuri specializuojasi skaitmeninio turto valdymo srityje.

Konkursas paskelbtas ketvirtadienį, nurodoma centriniame viešųjų pirkimų portale. Potencialūs dalyviai turi pateikti paraiškas iki rugpjūčio 3 dienos, o sutartis su laimėtoju bus sudaroma daugiausiai metams. 


Rašyti komentarą...
A
As
2020-07-25 17:59:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavadinimą pasikoreguokit!
Atsakyti
0

A
As
2020-07-25 20:05:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai kodel toks durnas konkursas padarytas???? Vel giminaicio firma laimes. Kodel konvertavimo paslauga perkama. Parduokite, kad ir fiziniam asmeniui aukciono budu. Koks jums skirtumas ar ta kripto valiuta bus iskeista ar ne.
Atsakyti
0

E
Europa
2020-07-27 00:41:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durniai durniau atsiliepk,jai nori kad tave VMI pakratytu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų