325 turizmo įmonės prašo 9 mln. eurų paramos

Siekiant persiorentuoti į inovatyvias veiklas ir taip prisitaikyti prie koronaviruso krizės sukeltų aplinkybių, 325 turizmo paslaugas teikiančios įmonės ir turizmo verslo asociacijos prašo 9 mln. eurų paramos inovatyvioms veikloms.

Pinigai (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Pasak Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, prašomų finansuoti išlaidų suma jau viršijo numatytą biudžetą – 6 mln. eurų.

„Karantinui pakeitus visų gyvenimo būdus, turizmas tapo vienu labiausiai paveiktų sektorių tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje. Inovacijų dėka šiam sektoriui atveriamos galimybės kiek įmanoma prisitaikyti prie netikėtai pasikeitusios situacijos. Ši priemonė sulaukė itin didelio susidomėjimo ir tai puiki paskata turizmo sektoriui persiorientuoti į inovatyvias veiklas“, – pranešime sakė ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius.

Įmonių paraiškos bus vertinamos iki rugpjūčio mėnesio pabaigos. Finansavimas jau yra skirtas projektams, kurių bendra vertė siekia daugiau kaip 100 tūkst. eurų.

Didžioji dalis įmonių, prašančių finansavimo, planuoja kurti ir tobulinti turizmo paslaugas – diegti naujas informacines sistemas, kelionių rezervacijų programas, nuotolinį teikiamų paslaugų pristatymą, vartotojų pasiūlymų automatinį generavimą.

Dalis ketina kurti įvairius virtualius savo paslaugų pristatymus bei vaizdo turus. Norėdamos pritraukti daugiau klientų, bendrovės ketina įsigyti ir reklamos paslaugas.


Rašyti komentarą...
A
Artis
2020-07-18 23:28:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir man kompensuokit!
Atsakyti
0

K
Kristina
2020-07-20 08:41:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is kur ir kam reikia tiek daug turizmo agenturu tokiai nedideliai saliai, kap Lietuva?!
Atsakyti
0

K
Kristina
2020-07-20 08:44:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal tuos pinigus geriau investuoti istorinio ir etnografinio paveldo restauravima , kad pritrauktumeme daugiau turistu?!:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų