„Wizz Air“ priėmė sprendimą: stabdys skrydžius į Lietuvą ir iš jos

Skrydžių bendrovė „Wizz Air“ sekmadienį pranešė, kad nuo antradienio sustabdo visus skrydžius į Lietuvą ir iš jos.

„Wizz Air“ priėmė sprendimą: stabdys skrydžius į Lietuvą Vygintas Skaraitis/Fotobankas

Toks sprendimas priimtas, vyriausybėms uždarant sienas, siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą.

Tuo atveju, jeigu keleiviai bilietus įsigijo tiesiogiai wizzair.com svetainėje arba per aviakompanijos mobiliąja programėlę, 120 proc. sumokėtos sumos automatiškai bus grąžinta į jų „Wizz Air“ sąskaitas ir galios 24 mėnesius aviakompanijos paslaugoms ir produktams įsigyti.

Keleiviams atskiru laišku bus suteikta visa informacija apie reikiamus atlikti žingsnius norint susigrąžinti pinigus į banko sąskaitą. Šiuo atveju keleiviai atgaus 100 proc. sumokėtos sumos.

Keleiviai, kurie užsisakė bilietus per kelionių agentūras, įskaitant internetines kelionių agentūras, turėtų susisiekti su įmone, kurioje įsigijo bilietus.

Lietuvoje nuo pirmadienio įvedamas karantinas. Jo metu daugumai užsieniečių draudžiama atvykti į šalį, o daugumai lietuvių – išvykti iš Lietuvos. 

„Air Baltic“ suteiks šansą grįžti namo

Latvijos oro vežėja „Air Baltic“ paskelbė papildomus repatriacijos skrydžius kovo 16 dieną į Rygos oro uostą.

Bendrovės tinklapyje skelbiama, jog pirmadienį papildomi reisai iš Rygos bus į Londoną, Paryžių, Maskvą, Briuselį, Dubliną, Ciurichą, Diuseldorfą, Vieną. Bilietus į šiuos papildomus reisus galima užsisakyti „Air Baltic“ svetainėje. Bilieto kaina vienam asmeniui į vieną pusę – nuo 137 eurų iki 220 eurų.

Bendrovė taip pat skelbia, jog Latvijos piliečiai ir nuolatiniai gyventojai, norintys grįžti į šalį po kovo 17 dienos, „Air Baltic“ svetainėje turėtų užpildyti galimų repatriacijos skrydžių formą.

REKLAMA

„Air Baltic“ skelbia grąžinimo skrydžius kovo 16-ąją

Šeštadienį „Air Baltic“ pranešė, jog nuo kovo 17 dienos laikinai stabdo visus suplanuotus skrydžius iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

Sprendimas priimtas vadovaujantis Latvijos vyriausybės nutarimu koronaviruso plitimo prevencijos tikslu nuo tos dienos sustabdyti tarptautinį keleivių pervežimą – oro transportu, traukiniais, laivais, autobusais.

 

 


Rašyti komentarą...
I
Inga
2020-03-16 23:12:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Melagei..negrazinate jokiu pinigu zmonems..tad pasipelnete cia neblogai is zmoniu..zinojote kad stabdysite skrydzius ir jau pranesete,bet visvien paleidote bilietus i prekyba,o is ryto uzka silinote..tad busite i teisma paduoti uz melavimus ir pinigu negrazinima
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų