Numavičius ir jo žmona susitrumpino pavardes

Turtingiausiu šalies verslininku laikomas Nerijus Numavičius ir jo žmona Kaetana Leontjeva Numavičienė oficialiai susitrumpino savo pavardes.

(nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
41

Apie tai „Facebook“ paskyroje paskelbė buvusi Lietuvos laisvosios rinkos instituto ekspertė, dabartinės instituto prezidentės dukra.

„Nuo vaikystės buvau pratus, kad mano vardą sunkiai tardavo ir klaidingai rašydavo – pradžioje bėdų turėjo net giminės. Bet po vestuvių sunkumai su vardu nublanko lyginant su dviguba pavarde, ypač gyvenant Jungtinėje Karalystėje“, – feisbuke rašė moteris.

Jos teigimu, problemų kildavo visur, kur tik reikalinga pavardė: medicinos įstaigose, oro uostuose, bankuose. Esą liūdniausia, kad tai trukdė jos profesinei veiklai, seminaruose niekas net nebandydavo pavardės tarti. 

„Tingėdama aiškinti antrą pavardės dalį, tebenaudodavau mergautinę, bet šalutinis poveikis – kelionėse Nerijus tapdavo Mr Leontjeva; buvo net ir Mr Leontjeva-Numavičienė bei Mr Numavičienė (užsieniečiams nepaaiškinsi skirtingų sutuoktinių pavardžių galūnių). 

Todėl abu susitrumpinom pavardes ir tapom Numa. Dabar vėl galiu grįžti prie įprastos veiklos aiškinant, kad aš ne Katajana“, – su šypsenėle parašė K. Numa.

N. Numavičius yra pagrindinis „Vilniaus prekybos“ grupės akcininkas. Šiai grupei priklauso „Maxima LT“, „Eurovaistinė“ ir daugelis kitų įmonių.

2008 m. po 12 metų santuokos N. Numavičius išsiskyrė su buvusia žmona Lina. Naują santuoką buvo sudaryta 2015 m.

Pora jau kelerius metus gyvena Jungtinėje Karalystėje. Nuo 2016 m. pora nelaikoma mokestiniais Lietuvos rezidentais. Tai reiškia, kad mūsų šalyje jie nebūna ilgiau nei 6 mėnesius per metus ir mokesčius moka Jungtinei Karalystei.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: sostinėje tuokiasi turtingiausias Lietuvos žmogus Nerijus Numavičius


Rašyti komentarą...
V
Va
2020-02-28 15:10:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lengvi,neuždirbti pinigai daro viską laukiniam kapitalizme.
Atsakyti
0

V
VBH
2020-02-28 17:57:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
va čia ir yra tas tikrasis šešėlis, kuris nemoka mokesčių. O dėl sutrumpinimų, tai procesas neužbaigtas, reikėtų dar, kad ir : Koja Numa
Atsakyti
-1

A
As
2020-02-29 20:41:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai va kur didysis šešėlis valdo maximos akcijas pinigus semia o mokesčių nereikia mokėti. Kažin kur žiūri mokesčių inspekcija.jei mokesčių nemoka tai gal ir verslo nereikia. Arba tiesiog maxima išsinesa ten kur gyvena. Kodel visus laiko durniais
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų