Interjero dizainerė aprodė savo namus: pasakė, kaip galima sutaupyti

Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė savo klientams yra sukūrusi ne vieną projektą, tačiau pripažįsta, kad bene sunkiausia užduotis iš visų buvo įsirengti savo pačios namus. TV3 laidai „5 žvaigždučių būstas“ ji pasakojo, kas turėtų būti aktualu savo būstą įsirengiantiems žmonėms ir kaip galima sutaupyti. 

„Labai svarbus funkcinis išplanavimas, kiekvienas plotas yra gerai apgalvotas. Pradedant nuo tambūro, jis buvo išdidintas, kad mes galėtume su vaikais patogiai apsirengti ar atėję svečiai galėtų patogiai nusirengti, nes dažniausiai ta tambūro erdvė būna labai maža. Taip pat mums labai svarbi buvo svetainė ir erdvės pojūtis, nes čia mes leidžiame daugiausiai laiko  – vaikai žaidžia, mes vakarieniaujame, tai norėjosi sukurti tą erdvę. Taip pat miegamieji kambariai, kad kiekvienas turėtų savo poilsio zoną“, – teigė laidos pašnekovė.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Interjero dizainerė aprodė savo namus: pasakė, kaip galima sutaupyti

Anot dizainerės, renkantis žmogų, kuris projektuos tavo būstą, svarbiausia yra išsirinkti tokį, kuris sugebės rasti geriausius sprendimus, atsižvelgiant į jūsų šeimos poreikius ir finansines galimybes.

REKLAMA

„Biudžetas tikrai nebuvo guminis ir buvo priimti tam tikri sprendimai, pasirenkant plokštes, medžiagas. Žiūrėjome į tas kainas ir tai buvo svarbu norint įsirengti namą, nes tai nėra dviejų kambarių butas, kur reikia mažiau grindų, mažiau plytelių, plotas vistiek yra didesnis, visko reikia daugiau. Tas dizaineris turi atrasti žmogui tam tikrus daiktus, aksesuarus, baldus, kuris gali būti pigesnis, bet gali gerai atrodyti ir derėti tame interjere ir vizualiai jis netgi prabangiau atrodys, nei tas brangus daiktas“, – teigė laidos pašnekovė D. Sakevičė. 

Visą reportažą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
E
Edvinas
2020-01-13 00:14:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reik pripažinti,kad kas gan reta tai tikrai super dizainas.Erdvu,gan prabangu,jauku,gražu ir net elegantiška..Ir be tuštybės :)..Tik vat nereiktu "kuklintis" su-"biudžetas ne guminis"..Tokie pasakymai iškreipia tikrove..Tikrai daugiau nei vidutinis interjeras manau pagal pagal visus kriterijus,tame tarpe ir finansinius...Dar pasakykite ,kad dizainas yra asketiškas..,minimalią algą uždirbančiam pvz....Ir iį kur tų ponų tiek Marijos žemėje? Ar tik ne nuo žagrės? ;)...
Pagarba dizainerei..Linkėjimai labiau parinkti žodžius ;)
Atsakyti
0

A
Aha
2020-01-11 18:34:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiems " interjerams" "dizaineriai" nereikalingi...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų