TV3 pristatė rinkai 3 naujienas

Žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 pristato rinkai net keletą svarbių naujienų: žiniasklaidos grupė „All Media Baltics“, kuriai priklauso ir TV3, nuo š.m. gruodžio 1 d. keičia savo pavadinimą į „TV3 Group”, atnaujinamas TV3 televizijos bei kitų grupei priklausančių prekės ženklų įvaizdis ir pristatoma pažangi naujos kartos turinio platforma Go3.

Grupės pavadinimo keitimas ir vizualinis prekės ženklų suvienodinimas įvedant atnaujintą simbolį „3” yra platesnės verslo strategijos dalis. TV3 Baltijos šalyse sėkmingai veikia jau 25 metus, šio prekės ženklo žinomumas siekia beveik 100 proc. ir jis yra įtakingiausias bei mylimiausias žiniasklaidos prekės ženklas. Taigi, buvo priimtas sprendimas išplėsti TV3 pavadinimą pagrindinėse grupės turinio platformose ir sukurti integruotą prekės ženklų, turinčių TV3 pavadinimą, portfelį. 

„Keičiantis televizijos žiūrėjimo įpročiams, neišvengiamai turime keistis ir mes. TV3 atsinaujinimas būtent tai ir reiškia – tampame modernesni ir dar artimesni savo žiūrovams. TV3 yra mylimiausias žiniasklaidos prekės ženklas Baltijos šalyse, o Lietuvoje TV3 jau penkiolika metų yra žiūrimiausia televizija, tad atsinaujindami siekiame, kad šis kokybės ženklas žymėtų ir kitas mūsų media platformas, kad visi kiti grupės prekės ženklai turėtų aiškią  sąsają su TV3, būtų aiškiai identifikuojami ir pripažinti TV3 Grupės nariais. Norime, kad nuo šiol žiūrovai, vartotojai ir klientai mus suvoktų kaip didžiausią žiniasklaidos grupę, apimančią visas įmanomas platformas, ir pagrindinį pramogų hub‘ą, suteikiantį dar daugiau turinio, dar daugiau informacijos ir įspūdžių – pagal kiekvieno individualius poreikius“, – sakė Laura Blaževičiūtė, UAB „All Media Lithuania“, valdančios TV3 televiziją, generalinė direktorė.

REKLAMA

Nuo šiol TV3 Grupės prekės ženklus venija modernus simbolis „3“. Žiūrimiausia vaizdo internetu platforma TVPlay tapo TV3Play, skaitmeninė palydovinė televizija TVPlay Home nuo šiol vadinsis Home3, plačiausią sporto šakų pasirinkimą siūlantys kanalai TVPlay Sports ir TVPlay Sports+ nuo šiol vadinsis TV3 Sport ir TV3 Sport 2, populiariausių filmų kanalas TV1000 Premium keičia pavadinimą į TV3 Film. 

Daugiausia pokyčių žiūrovams pristatys Go3 platforma (buvusi TVPlay Premium). Pažangi naujos kartos platforma Go3 pradės naują televizijos bei vaizdo turinio vartojimo erą Baltijos šalyse. Populiariausias vietinio ir tarptautinio sporto bei pramogų vaizdo turinys bus lengvai prieinamas skirtingais formatais įvairiuose įrenginiuose (internetu, išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose, išmaniuosiuose ir įprastų televizorių ekranuose). 

Vizualiniai prekės ženklų pokyčiai:

 

TV3 Grupę Lietuvoje sudaro: TV3, TV6 ir TV8 televizijos kanalai, naujienų ir pramogų portalas tv3.lt, žiūrimiausia internetinė vaizdo turinio platforma TV3Play (buvusi TVPlay), skaitmeninė palydovinė televizija Home3 (anksčiau vadinosi TVPlay Home), plačiausią sporto šakų pasirinkimą siūlantys kanalai TV3 Sport ir TV3 Sport 2 (anksčiau buvo TVPlay Sports ir TVPlay Sports+), populiariausių filmų kanalas TV3 Film (buvęsTV1000 Premium) ir naujos kartos vaizdo transliacijų internetu platforma Go3 (buvusi TVPlay Premium).  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų