Rašyti komentarą...
Nu dar tokių išmokų kad mokėtų 100 eur negirdejau tas nesąmones sau pasilikite ir liaudies nekirsykit
Dirba tik vergai, o didžiausi vergvaldžiai sėdi landzbergio kišenėje
Siais laikais kas 3000 euru gauna is normalais darbo nezinau.Domejausi tarkim naktynes pamainos zmoniu brigada 80 ir dirba surinkineja baldud Ikea FREDOJE 1000eiru gaina.Jei pats UAB yra nemostolingas tai tarlim kokiam restorane administratore vadybininkas 1500euru gauna. Sezoninis darbas Gelbetoju skelbymai paduoti reikia jaunu energingu sportisku vyru moteru bet atlyginimai net ir nesumokami vos 500 euru tik.Daug darbdaviu rinkoje pateikia bloga statistika apie nuomone ieskanciu su motyvacija bedarbiu ir norinciu dirbti.Deja tikrove kitokia.Darbo vietu po karantino pilna daug ukrainieciu idarbinta be kvalifikaciju o mums net ir vietu nelieka isidarbinti uz ta 1000 euru.Valdzia eini karta viena ranka duoda kita atima.Turek kad nori o viskas ti brangstaaaaaaaa
Gražiai rašo bet pamiršta kad darbdavys pasiūlo darbo sutartį o darbuotojas papildomai gali įrašyti sąlygas kaip atvykimo į darbą kelionės užmokestis to laiko į skaičiavimas į darbą nedirbti papildomai per šventes ir t t
Už užimtumo tarnybą, didesnės "šaraškino kontoros" Lietuvoje turbūt nėra.. Kvaila įstaiga ir tiek. Primena užsienyje esančias blogas darbo agentūras..
Kur taip gerai dalija ,kaip jums negeda kiršinti žmonės,gal seimunai gauna tik ne darbo liaudis.
"GINA IR GLOBOJA LIETUVOS RESPUBLIKA"
"GINA IR GLOBOJA LIETUVOS RESPUBLIKA"
Tiesiai šviesiai nevalstybinese įmonėse atostogų nėra, bet kad ir valstybinėse ne taip senai taipat nebuvo, o gal ir dabar taip yra ??? Toliau kam reikalingas "PALUBINSKO DIENYNAS" t.y. laiko apskaitos tabelis. Ten realaus nieko nėra. Dirba be išeiginių po dvylika ir daugiau valandų, o apie kitką tai pasvajoti lieka. Tokiu atveju neretai ir sveikatos sutrinka. Jei pasiimi "BIULETENĮ" tai po to gali jau negrįžti į darbą. Tavo vietoje kitas jau dirba. Bet yra ir tokių kur dar įdomiau ten jau priimant "supažindina". O tas išmokas žmonės jau užsidirbę, ypač tie kurie daugelį metų atidirbę !!! Tai kam iš žmonių jas atimti ??? O, kad po tokios "KATORGOS" jau reikia poilsio ir ne tik tai visiem aišku. Būtent čia valstybės vardu ir "NUSIPLAUJAMA". Lieka kalti žmonės; dirbai, sutikai ir taip toliau.
@"GINA IR GLOBOJA LIETUVOS RESPUBLIKA" Šis grażiai skambantis žodžių rinkinys iš valstybinių dokumentų. Tai tikimybių teorija, bet realiai įsitikinę neveltui tautiečiai ir paliko savo gimtąjį kraštą. Gaila, bet tokios ateities nesitikėjo me. Nuo pat pradžių po diplomų įteikimo ir.gražių pažadų atidirbę šiam kraštui dabar jau nebetenkame tų pačių politinių srovių pažadų, kad bus geriau, negu tada.
"Viltis žūsta paskutinė"
"Viltis žūsta paskutinė"
@"TIKĖK IR LAUK" Tikrai taip.
Tai, kad niekas nepasikeitė, kokia čia naujovė?
Tai kad, neiseina uzsidirbti lietuvoje, raso pezalus
@Stebėtojas Kažkas patikės. Ypač tie kurie dar į mokyklą eina...
@Stebėtojas Įmanoma įsidarbinti tik eik ir dirbk už nuostabius 500 i rankas
Aiškiai verslo prastūmtas įstatymas. Sekantį kartą gali pareikalauti ant kaktos išgraviruoti 'vergas'.
Į viršų