• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienį pranešta apie Kipre dingusią lietuvę, buvusią garsaus lenktynininko žmoną, Astą Jonušienę

Pirmadienį pranešta apie Kipre dingusią lietuvę, buvusią garsaus lenktynininko žmoną, Astą Jonušienę

REKLAMA

Naujienų portalas 15min.lt, remdamasis savo šaltiniais, skelbia, kad A. Jonušienė Kipre turėjo partnerį, su kuriuo prieš dingimą įvyko konfliktas. 

15min.lt skelbia, kad A. Jonušienę pažinojusi moteris žinojo apie prieš dingimą įvykusį konfliktą. 

„Jie pykosi liepos 1 ar 2 dieną. Pasak mūsų draugo lietuvio, Astos telefoną kiprietis (A. Jonušienės partneris, – red. past.) „paskandino“. Nežinau ar jūroje, ar baseine. O nuo liepos 3 jinai paskelbta dingusi“, – šaltinį cituoja 15min.lt. 

Pasak su leidiniu kalbėjusio šaltinio, A. Jonušienė liepos 5 dieną turėjo atskristi į Lietuvą aplankyti mamos bei draugų. 

REKLAMA
REKLAMA

Pranešta apie moters dingimą

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pirmadienį popiet pranešta apie dingusią buvusią garsaus lenktynininko žmoną, vairuojančių moterų asociacijos iniciatorę bei prezidentę Astą Jonušienę (51 m.).

REKLAMA

Kad dingo Asta Jonušienė, pranešta socialiniame tinkle „Facebook“.

„Dingo Asta Jonusiene (Fb: Asta KY) Kadangi turime bendrų draugų fb, gal kas kažką žinote? Paieška paskelbta liepos 3 d. Paskutinė žinoma buvimo vieta Pafosas/Kipras. Pafose gyveno apie 3-4 metus.

Tikimės, kad tiesiog išvyko kitur!“ – rašė moteris.

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su Kipro policija, kuri patvirtino šią žinią. Tačiau daugiau informacijos jie kol kas negalėjo suteikti, tik tai, kas prieinama viešai, kadangi vyksta tyrimas.

REKLAMA
REKLAMA

„Policija ieško informacijos, galinčios padėti surasti 51 metų Astą Kybartaitę-Jonušienę iš Lietuvos, kuri nuo 2024 m. liepos 3 d. dingo iš savo gyvenamosios vietos Pafoso mieste.

Dingusioji apibūdinama kaip liekno kūno sudėjimo, maždaug 180 cm ūgio, šviesių plaukų ir mėlynų akių. Išeidama ji vilkėjo baltą ilgą suknelę, avėjo geltonus batus, ant rankos turėjo apyrankę su tamsiais akmenimis“, – rašoma Kipro policijos Cypruspolicenews.com puslapyje.

gal konfliktavo su partneriu, vien klaidos straipsnyje. Ir kaip mokslus baigiat žurnalistai, ar rusų moklykloje mokėtės, sakiniai kaip vertimas iš rusų kabos
buvo dingusi. Pagal principa "o kur gi tu desies" - atsirado. Purvina, slapia, ispista...
turėjo konfliktą
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų