Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O kur antrastes:"isgirdes kazka, pratruko ar neislaike?" :))) Tokia sudina propoganda, visus atleisciau, net nemokat normalesnio kazka sumeluot, kazkas isgirdo ir pratruko :)))
@Zurnalistas impotentas Koki tu cia su.da vartai, maskoliau?
@Greta Ubage proto, sek minti! :) tau maskoliai vaidenasi. Kaip tau straipsniai, kai raso:" isgirdes kareivis kazkoki suda pratruko arba isreze ka mano. Tai klausiu buka kiaune kaip tau tokios antrastes ziniasklaidos, tau cia ziniasklaida ar pasakosi vel, kad tu siandien prauseisi ir nesmirdi?
Tai juk Rusijai baigėsi raketos ir skalbimo mašinos, ko čia Z panikuoja? Nekreipkime dėmesio.
verti valstybių susitarimai dėl sienų apsaugos rodo Ukrainos pavyzdys, kada VILKUI buvo patikėta apsaugoti ukrainiečius. Nors ir prisišikit į kelnes iš baimės, bet turit visais įmanomais būdais apsaugoti Ukrainą todėl dabar muškitės į krūtinę ir atgailaukit - mea culpa, mea culpa.
@ko ,zelionkei reikia tokių didvyrių,kaip tu - lįsk iš po mamos sijono,patriote
Teisingai žmogus sako daugiau reikia pagalbos
Ukrainos centimetras turi būti apsaugotas dabar, tuoj pat.
Tai ko čia sėdi sofkutės kary?
Tai ko čia sėdi sofkutės kary?
@kiekvienas Ko dar ne apkasuose ukrainos centimetrų nesaugai?
@Tai ko čia sėdi sofkutės kary? O ko pats rodinos negini, dezertyre?
@Tai ko čia sėdi sofkutės kary? Saugau Ukraina, saugau Europa. Laikau dabar taikikli ant sortyro, laukiu kol vatnykas islys. Siandien jau du mano saskaitoje, keliau namo kaip gruz 200
@Snaiperis tu is Stirlico palatos ?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų