Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Kur gi ne, užėjo vokiečiai - visi Pirčiupio žmonės buvo sudeginti gyvi, o rusai atkovojo iš lenkų ir prijungė prie LT Vilnių ir visą Vilniaus regioną, iš vokiečių Klaipėdą ir Klaipėdos regioną.
Kam buvo jum + kalbu ZYRGU + PADARAM ir ZYRGU + UBLIUDKAM LUOT ir IGAGOT i BACKOS pusie su ta, NEVYKIELE Svetka ir KURVA besislapanti lietuvos ZYRGINE.. MOKYNKITIES geriau RUSSIJOS CHYMNA kaip DIEVO isakyma ir kad GEDOTUM jus = ZYRGU PADARAI bie akcento, kai sutiksit RUSSIJOS KARIU + DIDVYRIU visam = proEEEBALT + SMYRDANCIAM ZYRGINE... SLOVE RUSSIJAI su BELARUSU BROLIAIS
o koks mūsų reikalas tegul žmonės trenirujasi juk tai daro visas pasaulis- ir tikrai zapad vaikščiojo sausomis kelnėmis kada skendo pelkėje JAV kariai-- juk tvora skire ko mums sukti galvas- juk lietuva jau perbraižė pasaulio politinį žemėlapį ar kas gali tam prieštarauti-- o kas gali nutikti juk visko buna ir esmenineme gyvenime gyrtas vyras šverčia buto duris - arba girta moteris apipila vyrą karšta sriuba ,visko buna
Viską, ko reikia žinoti:
Jei į kiemą užeina vokiečių kareivis, duodi maisto ir pastogę, nes už tai jis sumokės tau.
Jei užeina rusų kareivis, slėpi viską, nes pavogs viską, ką gali panešti. Net ir unitazą.
Jei į kiemą užeina vokiečių kareivis, duodi maisto ir pastogę, nes už tai jis sumokės tau.
Jei užeina rusų kareivis, slėpi viską, nes pavogs viską, ką gali panešti. Net ir unitazą.
@Koščėj besmertnyi
Kur gi ne, užėjo vokiečiai - Pirčiupio žmonės sudeginti gyvi buvo, o rusai atkovojo iš lenkų ir prijungė prie LT Vilnių ir visą Vilniaus regioną, iš vokiečių Klaipėdą ir Klaipėdos regioną.
Aborto liekana visiškai nesupranta Nausėdos didybės ligos. Tai debilė.
Kam tie šūdtankiai?
Už 2 Milijardus!!!
Kam tie šūdtankiai?
Už 2 Milijardus!!!
СЛАВА РОССИИ и БЕЛАРУСКИМ БРАТЬЯМ по ОРУЖИЮ и ДРУЖБЕ.. ВРАГ Н Е П Р О Й Д Е Т и СМЕРТЬ = БАНДЕР ПАДДДЛАМ + НЕИЗБЕЖНА с ес = ДЕРМОПИДДДАРАМИ и + проЕЕЕБАЛТ ЖИРГУ ПАДАРАЙС ир УБЛЮДДДКАЙС.
@ХАХОЛ su ir uz RUSSIJA
SLAVO!!!
URAAA!!!
URAAA!!!
.
kaimynais reikia sugyventi. O ne pjautis. Ar ne taip ??? Šlovė Rusijai ,Baltarusijai ,Kinijai, Šiaurės Korėjai. Indijai, Iranui.
@Su
Lukošenko pagrobė lėktuvą su mūsų piliečiais, siunčia mums migrantus, atsivežė atominį ginklą ir atvirai grasina. Tai ko kaimynas toks nedraugiškas?
@Keisk plokštelę
tai kad tu - kalbu ZYRG PADDDARAS ir UBLIUDKAS su tavo SAKAL GYJENU valdzia, IGAGAVO i BACKOS darza ir kysat nuogu. iki siol maityni uz DYKA ta = KURVA pabiegele.. tik PAKART ja su vyru ir ju - isgamu..
@Su
Tai ko tu cia vargsti ? Varyk i ten ir buk su savo draugeliais .
@Mu
reikalas.Tvartini.
@Ne tavo
Kas netinka ? Sedi cia , siki sau po kojomis o i tevyne nevaziuoji ? Tai koks tu patrijotas ? Nemyli savo tevynes .Tu tik runkelis taip sakant .
@Tam .....
aiškink. Teisupli. Taip. Aš runkelis,šunuaijos attovas. Dabar tau nuo to geriau??? Dvaro tvarto atstove???
@Mažiau
Nu tikrai runkelis . Turi tevyne o i ten nevaziuoji. Sedi cia ir bandai sumaisti kelti. VSD tavimi susidomes. Paklaus kai ko .
@Su
Tai sakyk su kokiais kaimynais Lietuva pjaunasi ? Ka Lietuva uzpuole , ka ir kam pagadino ?
@Aiskink
durnium. Km reikėjp pykti su Baltarusija??? Matyt, naujalietuvis esi,kad durnių ieškai???
@Neapsimesk
Tai kas ir kur pykstasi paaiskinsi ar tik kaip ta turgaus boba rekausi ?
@Varyk
siūlai varyti??? Esi aklas,kad nematai,jog Lietuva susipykusi su Baltarusija,Kinija...? Gal pakeisk akonius???
@Aiskink
-- teisininkai kalba kad psihologinis smuras baisesnis už fizinį - o mes Lietuva tai tikrai esame ir segame psihine fobijizmo liga - tai va mes per savo psihavimą galimai galim sulaukti ir vizinio atsako , ir tada sakysime mes nieko nedarėme tik liežuvį laidėme
@Su
SLAVA SLAVA SLAVA ROSSII + BELARUS BRATJAM i vsem = druznum narodom..
Varoma atgrasymo propaganda, kad per durnavotą dovilę būtų išplauta daugiau pinigų, visi sukčiai , melagiai, būtų gerai, kad rusai tuos sukčius gerai paspirgintų
@Milijardai
Okupantas nesirinks ką spirgint jei užpuls. Spirgins ir tave, glušiau. Ar manai, kad Bachmute bombos nelietė tų, kurie save rusais laikė ir laukė rusiškojo pasaulio ateinant?
@Milijardai
nu at šitų (patrijotų ) galvų užmestų kokį 100000 supuvusių kiaušinių tada gal pradėtu galvoti kitaip ir pradėtu daugiau galvoti apie savo Lietuvos valstybę ir jos gyventojų populeciją
kad jie ruosiasi ES ir NATO asilu gaujois puolimams, tai gerai daro, ner cia ko tokiems debiloidams pasiduoti.
Saunuoliai, dazniau tokiems asilams rodyti gal ir noras tada isvis kovoti praeis, nors nuo durnumo vaistu nera, tai klausimas ar pades gol per durnas makaules negaus.
Saunuoliai, dazniau tokiems asilams rodyti gal ir noras tada isvis kovoti praeis, nors nuo durnumo vaistu nera, tai klausimas ar pades gol per durnas makaules negaus.
„Zapad-2025“: viskas, ką reikia žinoti apie Rusijos ir Baltarusijos pratybas