Rašyti komentarą...
Amerika įspeja, ir kelia paniką masinę, nes jie iš ginklų gyvena, karas-tai jų verslas, užtai ir kiršina šalis pastoviai.
Šiandien gavau slaptos informacijos, tik nesakysiu iš kur. Pirkit visi druską ir šikpopierių po 40 pakuočių, nes ruskis tikrai puls!
Atsigavot pora dienų nebegazdinot kad putinas puls blusos jūsų lovas puls:įsikalkyt į galvas straipsniai užsakomi kažkieno:siūlau visos blusos į straipsnio autoriaus valdas
Baikit vieną kartą gązdin
@Bobule Aš paprasčiausiai žiūriu į priekį
Jaigu į JAV sostą atsisės kvailas blondinas net neabejoju mielieji kad mūsų laukia Ukrainos likimas

būt proto bokštu, kad suprastum, jog iš visų Nato šalių kacapam geriausia ir lengviausia pult Baltijos valstybes. Čia aišku kaip 2x2. Kitų tokių lengvų taikinių tarp Nato šalių kacapam nėra. O tarp ne Nato gal Moldova, Baltarusija. Aišku, čia jiem reikia pirmiausia Ukrainoj paimt žemes iki Dniepro, o gal net ir palei Juodają jūrą. O su kaimynais Azijoj ar Užkaukazėj kažin ar kacapai labai norės prasidėt.
Du geriausi prezidentai pasaulio.. duok dieve jums dar simtus metu gyvent..
Viens amerikoj rusui zada nurodyt ka pult kits vokietijoj nurodineja rusui ka pult. Eikt visi sarlatanai paskui rusu laiva kaip sake karys ukrainoj.
Mūsų Migracijos departamento žiopliai( o gal kolaborantai) iš paskutiniųjų ginčija, "kad bielorusai kitokie" ir jiems nereikia taikyti sankcijų, kaip rusams. Argi? Kaip darosi toliau aiškiau nei aišku, kad visiškai vienodas fašizmas tiek Ruskyne, tiek pas bulbafiuhrerį ir kuo griežčiausios priemonės deportacijai turi būti taikomos vienodai. Fašistas yra fašistas ar "bulba ar ruskis".
Tv3 tikriausiai gavo premija nuo valdanciuju,rusai puola visada pries rinkimus ir nejaugi dar atsiras buku,kad pagalvotu jog visus isgelbes tik koncervai su liberalais
@liii srusai uzpuole Ukraina? O gal bendrai jus ir teisus - juk greit srusijos prezidento "rinkimai"

Skaitomiausios naujienos
Į viršų