Sveikindamas Volgorodsko tekstilės fabriko darbuotojas kovo 8-osios proga, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas prezidentas atskleidė geros formos paslaptis ir papasakojo, kaip galima nuraminti savo nervus.

Prezidentui ne tik buvo surengta ekskursija po fabriką bei arbatėlė su į pensiją išleidžiamais darbuotojais. Fabriko darbuotojos prezidentą atakavo daugybe klausimų apie tai, ar šis dėvi lino drabužius, kaip rūpinasi savo sveikta ir pan.

V. Putinas į šiuo klausimus atsakinėjo stebėtinai kantriai. Teigė, jog turintis patalynės bei lininių kostiumų: „Mokslininkai įrodė, kad šis audinys turi teigiamą poveikį sveikatai. Anksčiau Rusija tiekė beveik pusę pasaulio rinkos linų, o dabar yra puiki galimybė susigrąžinti pozicijas, kurias šalis prarado prieš 90 metų“, - prezidentą cituoja lifenews.ru.

Viena fabriko darbuotoja paklausė prezidento, kaip šis tiek daug keliaudamas išlaiko puikią formą ir atrodo toks jaunas, o V. Putinas atsakė Vinstono Čerčilio posakiu: „Niekada nestoviu, jei galiu sėdėti ir niekada nesėdžiu, jei galiu gulėti“ ir pridūrė: „Mano taisyklė šiek tiek kitokia – mažiau valgyti ir daugiau judėti. Visko turi būti su saiku.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų