Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    'informacija yra uzdara ir nera visiskai nustatyta', bet musu zurnalistai labai gerai zino, o dar geriau zino musu komentatoriai :D
                    
    
   @Archis
                kas ju nezino gal tu 1 tik...
                    
    
  
                                    O kgb būdavo atmatos, žmonės nekesdavo kgb visais laikais 
                    
    
   @Putler yra bydla
                 tu,,lietuv PADLA i savo SENBEZDUNA = PRIEZERVATIVA  (  G A U N O  S E D A )  paziuriek pirma,kuris esa  = P A D A R A S  ir  U B L I U D K A S !!!    buciojatis PURVINA SKUDURA svetim salies  ( BANDER  BYDLU ir  ISGAMU )....
                    
    
   @Karys
                tuoj surinksim į vieną,išeis knygute,ką darysi..
                    
    
  
                                    O, Kaip su Gitanu Nausėda?
                    
    
  
                                    Aš jį mačiau Palangoje Salune 
                    
    
  
                                    RUSSIJ esas - JEGA ir GARANTAS = RAMYBIES VISAM PASAULIEJA...MYRTIS BANDERAM,,,visai europai su ju - XALOPAIS ir proeeebalt GANDURASU = XALUJAIS.СЛАВА РОССИИ...СЛАВА БЕЛАРУСИИ...СЛАВА увож..В.В.ПУТИНУ и увож. БАТЬКЕ....SLOVE RUSSIJAI ir BALTARUSIJAI...SLOVE = RUSSU KARYSKIUI - IVADUOTOJAM PASAULI nuo BANDER PADDDLU ,,XAXOL UBLIUDKU su PROEEEBALT = CHALUJAIS ir nuo SMYRDANCIU = letuvos CHALOPU - UBLIUDKU..viel - lietuv. PADDDLA ir BYDLO = IGAGOJA...jug daugybe lietuviu. NE su ZYRGU GALVOM ,,laukia RUSSU KARYSKI toi PYDDDAR + ASSSU salyi padarit KARABACHA....SLOVE gerb..V..V.. = PUTINUI...SVEIKATOS - JEGU ir ko greiciau SUNAIKYNT tu - BANDER ir XAXOL = PADARU
                    
    
   @baigiame surinkti šito mėšlo rašliavą
                Prastai dirbi intelekte. Tiek klaidų....
                    
    
   @Onw
                 svarbu= SUPRANTOMA ir TEISYBE...
                    
    
   @Onw
                čia lenko,zenios,zbynia,zeko,pyliečio,kaimyno,baltarusio dedo, blindos,tadoK., ..brieai keiksmai beraščio,kurį surinko,gerai padaryta,
                    
    
  
                                    tas trečias pripumpuotas botokso žudikas,teroristas,okupantas GRAŽIAUSIAS.
                    
    
  
                                    Mane visada stebino rusų bukumas. Visais laikais ir visais būdais rusai stengiasi, kad juos įvertintų. Bet vakarai nepripažįsta rusios nors tu ką. Net rusios kultūrą užkancelino. Tik pamanyk. Rosija, eikit savo šeimininkui kinijai į glėbį. Ten jūsų ateitis. Vakaruose jūs have been deleted.
                    
    
   @Rusų tautos užkencilinimas
                  RUSSIJ esas - JEGA ir GARANTAS =  RAMYBIES VISAM PASAULIEJA...MYRTIS BANDERAM,,,visai europai su ju - XALOPAIS ir proeeebalt GANDURASU = XALUJAIS.
                    
    
   @WAGNER
                tuoj užvilksim tramdomuosisu,sekadienis,tai truputį sunkiau...
                    
    
   @WAGNER
                Nemoki lietuviškai,tai rašyk rusiškai. Gal tai moki?
                    
    
   @Rusų tautos užkencilinimas
                ,tu tai smailas,komjaunuolės benkarte - iš komuniagų šiknaskylės stačia galva į pindosų šiknaskylę.
                    
    
  
                                    СЛАВА  РОССИИ...СЛАВА  БЕЛАРУСИИ...СЛАВА  увож..В.В.ПУТИНУ и увож. БАТЬКЕ....SLOVE RUSSIJAI ir BALTARUSIJAI...SLOVE = RUSSU KARYSKIUI - IVADUOTOJAM PASAULI nuo BANDER  PADDDLU ,,XAXOL UBLIUDKU su PROEEEBALT = CHALUJAIS ir nuo SMYRDANCIU = letuvos  CHALOPU - UBLIUDKU..
                    
    
   @BELARUS
                Nemoki rašyti ir rusiškai,maža raštingumo.
                    
    
   @BELARUS
                Slava xujasosasam, slava putinafylami i drugomi gand0ni :D
                    
    
  
                                    Vyksta lenktynės kas didesnę nesamonę parašys.TV3 tampa lyderiai.Tai Gerasimova nukovė,dabar Putinas.Bulvarinos skaitalas ir tiek.
                    
    
  
                                    Na ir kas,visi jie turi antrininkas,
                    
    
   
  
  
  
  
  
 
Ukrainos žvalgyba: Vladimiras Putinas naudojasi mažiausiai trimis antrininkais