Turkijoje aptikti 15 žmonių, užsikrėtę naujos atmainos koronavirusu

Turkijoje aptikti 15 žmonės, užsikrėtę Jungtinėje Karalystėje pirmąkart nustatytos sparčiai plintančios atmainos koronavirusu, pranešė sveikatos apsaugos ministras Fahrettinas Koca.

Penktadienį paskelbtame pareiškime F. Koca pabrėžė, jog užsikrėtimas šios atmainos virusu nustatytas iš JK atvykusiems keliautojams. Tie asmenys, taip pat su jais kontaktavę žmonės yra karantinuoti, pažymėjo ministras. Pasak jo, naujos padermės patogeno nebuvo nustatyta pas atvykėlius iš kitų šalių.

Turkija, kaip ir dešimtys kitų valstybių, praeitų metų pabaigoje sustabdė oro susisiekimą su JK dėl ten aptiktos naujos koronaviruso padermės ir liepė izoliuotis mažiausiai 4 603 keliautojams. Be to, Turkijoje praėjusią savaitę įsigaliojo reikalavimas visiems atvykėliams iš kitų šalių pateikti pažymą apie COVID-19 testo polimerazės grandininės reakcijos (PCR) metodu neigiamą rezultatą.

Šalyje nustatytas vienas didžiausių užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius pasaulyje. Tačiau, kaip rodo oficiali statistika, septynių dienų susirgimų vidurkis sumažėjo nuo daugiau nei 30 tūkst. iki maždaug 15 tūkst. dėl gruodžio pradžioje įvestos komendanto valandos ir griežto karantino savaitgaliais.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, Turkijoje nuo koronaviruso mirė 21 093 žmonės, bet kritikai kaltina vyriausybę sąmoningai menkinant epidemijos mastą šalyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų