Trumpo užuomina apie menamą didelį incidentą suglumino Švediją

JAV prezidento Donaldo Trumpo pareiškimas apie Švedijoje neva įvykusį didelį incidentą nustebino šią Skandinavijos šalį bei išprovokavo naują interneto memų pliūpsnį.

Per šeštadienį Floridoje vykusį mitingą D.Trumpas, kalbėdamas apie ankstesnes teroro atakas Europoje, ištarė: „Žiūrėkit, kas praeitą vakarą nutiko Švedijoje“.

Nebuvo aišku, ką jis turėjo omenyje, nes nebuvo jokių pranešimų, kad penktadienio vakarą Švedijoje būtų įvykę kokių nors rimtų incidentų.

Šis komentaras sekmadienį sulaukė šimtų komentarų socialiniuose tinkluose, o vienas švedų laikraštis paskelbė penktadienio įvykių suvestinę, kurioje nebuvo jokių užuominų apie kokią nors su terorizmu susijusią veiklą.

Švedijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Catarina Axelsson sakė, kad vyriausybei nežinoma apie jokius „didelius su teroru susijusius incidentus“. Švedijos saugumo policija taip pat sakė neturinti priežasčių pakeisti dabartinį teroro išpuolių grėsmės lygį.

„Neįvyko nieko, kas priverstų mus padidinti šį lygį“, – sakė agentūros atstovas Karlas Melinas.

C.Axelsson sakė naujienų agentūrai AP, kad Švedijos ambasada Vašingtone susisiekė su JAV Valstybės departamentu ir paprašė paaiškinti D.Trumpo pareiškimus. Kol kas jokio atsakymo nebuvo gauta.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų