Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Senas pirdyla ir daunas tas trampas. Apgailėtina nx. Tokie patys daunai palaiko trampą nx. Dėjau aš ant jų nx
Todel kad visi kiti durniai gyvenantys genderizme
atsibodo
@melanie
putinas irgi buvo pamilęs italę, laikė jos, tačiau nusivylė. Kad ir šitas nenusiviltų. Manau nelei pagraibyt.
sudėjot pinigus Janutienei pasivalkiot po Taivaną,pailsėt,o Gražuliui-ne,sakė,brangu,niekur nevyksta...niekur...
gražulis, nepakviestas ?
@o tai
Tikrai pakviestas kartu su Šustausku.
@o tai
sisteminiai propagandistai iš apmaudo nuo kėdžių nusivertė !
Tai niekur niekas neskelbia kad Petras Gražulis yra pakviestas i inauguraciją, Petras yra vienintelis Lietuvis iš dešimties pakviestų europarlamentarų dalyvauti, kartoninis durnelis pavėsyje Petras numyžo visiems galvas maladec ;)
@Kas idomiausia
kad tau paskelbe kazkas :D
@o
Eik nakui komuniaga.
@o
žiūrėk Yutube, internete normalias žinias ir nebūsi paskutinis . L RT ir pan. žinių nepateikia, daugiau propagandos . Todėl Seimo Audito komitetas ir nusprendė padaryti auditą toje morališkai bankrutavusioje, bet mūsų pingus siurbiančioje kontoroje
Karo krankliu nereikia kaip mes remiam ukraina yraneidomu žino Trampas Zelencki ir jo pinigo kaulijima.Bus taika ir jokiu pinigo taškimu į ukraina teks užsidirbti patiems.
@Taika ir biznis prioritetai
Matosi, kad baigęs Maskvos lomonosovo univerą. Nei taškų, nei kablelių, kitas lygis. Tikras rusiškas padaras. Ura tovarišči.
@Raudonveidis
Išminčiau,Lomonosovo iš didžiosios raidės rašoma.Juk tai pavardė,nors matomai tik Landsbergį žinai.Dar matai kitus moko rašybos,kai pats beraštis.
Trampas viska žino apie Lietuvos politikus Baideno ir Kamalos sėbrus durys į Vašingtona uždarytos.Trampas bendrauja su nacionalinėmis tautinėmis partijomis Meloni todel ir pakvietė .Leftistai neokomunistai yra Trampo priešai!
@!
Oi kaip trumpas domėjosi Lietuvos politikais. O kai suprato, kad Gabrielius nelaimėjo, aukštas ir gražus bei gulbinas luckas, švarkelis nori draugauti su Kinija Lietuvos neįtraukė į 18 draugiškų šalių sąrašą. Dabar vykdysim žalią kursą, arkliais arsim ir akėsim, kacapams mirksėsim
Niekas nepaneigs, kad aš aiškiaregys! Rašiau, kad Karbauskis prapis 317-us rinkimus iš eilės - taip ir nutiko. Rašiau, kad komunistai su kacapais, vaciais, marginalais ir dalbojobais darys "revoliuciją" ir "vers" Lendzbergų valdžią - taip ir įvyko. Rašiau ir, kad debilas ateis į JAV prezidento postą - taip ir nutiko. Beje, rašiau ir, kad tam pederastui kuris komentaruose pasivadina - "SLAVA", "CCCP", "POLIAKAS", ir kur "piso konservams į snukį", sugavęs išlaužysiu pirštus - jau išsukinėjau. Palikau sveikus tik abiejų rankų rodomuosius pirštus, kad galėtų arbatą išsimaišyti. Na, o su Trumpu yra aiškūs reikalai. Metė per bortą, Chuilių, Fico, kapitoną Tenkešą ir, net Le Pen. Žinot kodėl? Todėl, kad Trumpas yra XXIa naujos kartos diktatorius ir konkurentai bei pachalujai jam nereikalingi.
Primenu kad pakviestas Petras Gražulis ir dar keletas ES parlamentarų.Pono Nausėdos ir kitu Lietuvos valdžios atstovu nekvietė nes jie tarnavo Baidenui ir neokomunistinei leftistinei jo politikai.Niekino visaip Trampa kai kurie Lietuvos politikai ir žiniasklaida Trampas apie tai informuotas.
@Tiesa tokia
tavo sėklintoja s niekur nevyksta,antra,ne Trampas pakvietė,o Amerikos lietuviai,kurie balsavo už Trampą ir gražulkis čia ale vadovavo rėmėjų klubui Vilniuje,niekur jis nevyks,brangu,nesudėjot pinigų kaip Janutienei,nevyks
@eik tu gydytois kloune
Sovietinis pianistas - Lietuvos valdovas.
@eik tu gydytois kloune
Gražulio vietoj nebent aplankyt Ameriką:)
@Tiesa tokia
Pamiršai parašyti, kad dar pakvietė Lobovą, Kandrotą ir Paleckį.
@Rimas
Būtų liazbirbį pakvietęs,bet kad vaikšto apsišikęs,net pats šaukia kad smirdž
@Tiesa tokia
Geras sarkazmas
@Tiesa tokia
Issiblaivyk
@Tiesa tokia
Čia kažkokia nauja šizofrenijos rūšis, ar ką? Nausėda Lietuvos Prezidentas, ne Amerikos politikas. Nei jis kada kišosi į Amerikos vidaus politikos rietenas, nei jis turėtų tą daryti.
Gražulį pakvietė, nes kažkur socialinėj žiniasklaidoj pagyrė, o amerikiečiai nežino, kad tai tik etatinis durnelis-klounas.
Gražulį pakvietė, nes kažkur socialinėj žiniasklaidoj pagyrė, o amerikiečiai nežino, kad tai tik etatinis durnelis-klounas.
@Tiesa tokia
Gražulis skris vasario mėn į Ameriką...
@Tiesa tokia
tiesa tokia, kad esi vaflis
@Tiesa tokia
Toks tokį pažino...
@Tiesa tokia
Grazulis buvo , yra ir bus visiems laikams Lietuvos gėda! Gali jis laižyt trumpui tarpkojį, nieka nuo to nepasikeis! Gėda ir tiek!
@Tiesa tokia
Dėl Petro Už Lietuvą Vyro gal juokauji, jo nwt aš nekviesčiau degustacijai, o Trampas juolab. Skėryčiosys ten ir selfins su Meilanija ir Birutw:)
@Tiesa tokia
Dėl Petro Už Lietuvą Vyro gal juokauji, jo nwt aš nekviesčiau degustacijai, o Trampas juolab. Skėryčiosys ten ir selfins su Meilanija ir Birute:)
@Tiesa tokia
Nuvyks baltų kostiumų nufilmuoti galės ir papasakos visiems kaip ten buvo
@Tiesa tokia
Koks prezidentas, tokie ir svečiai
Trumpas į inauguraciją pakvietė vienintelę Europos atstovę: štai kas ji