Trumpas apie buvusį patarėją: Boltonas turi sėdėti kalėjime

JAV prezidentas Donaldas Trumpas galvoja, kad jo buvęs patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Johnas Boltonas turi būti nuteistas ir atsidurti kalėjime už savo knygoje paviešintą slaptą informaciją.

„Johnas Boltonas yra padugnė ir turėtų būti kalėjime“, – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė D. Trumpas.

Pasak prezidento, J. Boltono „pinigai turi būti konfiskuoti už itin slaptos informacijos atskleidimą siekiant pelno“.

„Prisiminkite, ką jie padarė jaunajam povandeninio laivo jūreiviui, bet nieko nepadarė negarbingai Hillary Galiausiai suteikiau jam malonę – tai buvo neteisinga!“ – pridūrė D. Trumpas, paminėdamas karinio laivyno specialiųjų pajėgų narį Eddie Gallagherį, nuteistą už pozavimą nuotraukoms su negyvu belaisviu Irake, ir buvusią savo varžovę prezidento rinkimuose Hillary Clinton.

Kitame tviterio įraše D. Trumpas tvirtina, jog tai, kas dėstoma J. Boltono knygoje, yra „jo asmeninė nuomonė“, ir vadina buvusį savo padėjėją „tikrai kvailu“.

J. Boltonas parašė atsiminimų knygą „Kambarys, kur tai nutiko: Baltųjų rūmų memuarai“ (The Room Where It Happened: A White House Memoir) apie savo darbą Baltuosiuose rūmuose, kurioje prezidentą vaizduoja itin nepalankiai.

Praėjusią savaitę JAV pareigūnai bandė teisme uždrausti pardavinėti J. Boltono knygą ir tvirtino, kad joje atskleidžiama slaptos informacijos. Teisėjas neuždraudė pardavinėti knygos, bet sutiko, kad J. Boltonas pažeidė rankraščio suderinimo su pareigūnais procedūras atiduodamas jį spaudai, ir pripažino, kad jis galėjo atskleisti slaptos informacijos.

Teismo nuomone, dabar J. Boltonas gaus šlovės ir pinigų, jei knygoje nėra slaptos informacijos, arba bus patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, jei memuaruose vis dėlto jos yra.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų