Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Tony Blairas savo memuaruose, kurie rugsėjo 1 d. pasirodė šalies knygynų lentynose, velionę princesę Dianą apkaltino manipuliavus žmonėmis. Tiesa, T. Bleras prisipažino ir pats užsiimdavęs tokiomis manipuliacijomis, rašo dienraštis „The Daily Telegraph“.

Buvusio Britanijos vyriausybės vadovo teigimu, mirus princesei Dianai, jis manė privaląs „apsaugoti monarchiją nuo jos pačios“. „Žmonių princesė“ buvo žavinga, protinga ir paprasta. Tačiau ji buvo ir užsispyrusi, pernelyg emocionali, teigia T. Bleras.

Jis prisimena, kad buvo susitikęs su Diana 1997 metų liepą, likus mėnesiui iki jos žūties. Jam nepatiko, kad Diana bendrauja su egiptiečių verslininku Dodi Al-Fayed, nors ir negalėjo pasakyti, kas konkrečiai jų santykiuose jam nepatinka. Princesė Diana labai susierzino dėl tokio kišimosi į jos asmeninį gyvenimą, pasakoja T. Bleras.

„Mes abu savaip manipuliavome žmonėmis“ – teigia T. Bleras, turėdamas omenyje gebėjimą nuspėti žmonių jausmus ir intuityviai jais žaisti.

Anot T. Blero, žuvus princesei Dianai, karališkoji šeima sureagavo vangiai, todėl jis jautė turįs imtis ryžtingų veiksmų. Tačiau negalėjo karalienei tiesiogiai nurodyti, ką daryti, todėl pasikalbėjo su princu Čarlzu, kuris perdavė patarimus savo motinai. Galiausiai Elžbieta II prisipažino, kad iš šios istorijos daug ko pasimokė.


Rašyti komentarą...
s
ss
2010-09-02 10:21:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
pasipinigavot senukas uzsimane.
Atsakyti
0

g
gerbeja
2010-09-02 10:22:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
apie mirusius gerai arba nieko. ner cia ko dabar varyti ant vargso numirelio, nieko blogo ji nepadare.
Atsakyti
0

m
mtp
2010-09-02 14:07:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prasideda ;D.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų