Rašyti komentarą...
Neūžauga, nori Adolfą peršokti.
@Prisišokines Imi uz lupos amerikono organa ir esi patenkintas.
Nesuprantu, juk Ukraina nori įstot į NATO, jie prašo pagalbos, koks PUtino reikalas,yra tokia ukrainiečių tauta, jie yra ukrainiečiai, o ne rusai. Visur yra išdavikų, prisitaikėlių,Ukrainoj irgi. Lietuvoje per sausio-13 matėt kas darėsi, galvojat, kad visi myli Lietuvą Tėvynę.
@Vytas Tauta buvo uz tvoros , svente visi Lietuvos isdavikai kurie buvo nusvilpti.
Kokia akivaizdi nostalgija dėl žlugusios tarybų sąjungos. Putinas drumsčia protus saviems žmonėms, kad juos nukreipti nuo neprietekliaus ir koronos ir parodyti, žiūrėkit kaip aš ginu matušką Rusiją nuo priešo.
Bet juk Putinas kalba ne apie karą,o jankių kuruojamo NATO plėtimąsi.Karo temą eskaluoja Ukrainos banderos ir jankių vadeivos.Ukraina nuo 2014 metų jau ne ukrainiečių,o jankių.Komentatoriai šito nesupranta ar apsimeta?
@JORĖ putkinui ,trauktis turi jo člienas, kaip ir jis pats susitraukes,o tai pasijautė visagaliu.
@JORĖ Kažkur pametei mintį benusišnekėdamas. Ir ko nepapasakoji, kad putinas pradžioje kalbėjo apie Novorosiją, kai gavo į snukį ir pasirašė Minską, dabar jau "edinij narod" (viena tauta), čia, kaip Vieno autoriaus Mein Kampf knygije, kur vokiečiai išskirta tauta, nieko neprimena? O pabaigą prisimint nenori? Ir ką darysi, kai Putinui atneš "tabokinę"? Kur pasidėsi? Saviškiai gaudys ir taikys ant apšvietimo stulpo patį pakabint žaisliuku, gal kraustykis į REuropą. Yra toks miestas Haaga, atliksi ten išpažintį ir išgyvensi. Ir po kelerių metų būsi laisvu žmogum.
buvo Kijevo-Rus, paskui, Rusijos imperija, tokios valstybes, kaip Ukraina, neegzistavo, ja sukure Leninas 1919, ir paskelbe, respublika, taip kad ivanas, teisetai, kaip ir Kryma, susigrazins, savo zeme, t.y. priglaus Kijeva
@egis O kur pasveikinimas Putinui? Skabejeva nepapasakojo? Ar žinai, kad Kijevo Rusj atsirado tūkstantmečiu anksčiau, nei Maskva? Ar žinai, kad Moskovijos caras Petras 1-masis pervadino savo valstybę Rosija, kas yra pavogta istorijos detalė iš kaimyninės šalies? Ir kad "rusų" kalba tai yra skoliniai iš senosios slavų kalbos (ukrainiečių, serbų, slovėnų) ir 60% skoliniai iš tiurkų-mogolų kalbų tarmių? Taigi apie tai, kas ir kur egzistavo reikia pasidomėt, kad neatrodyt, kaip dabar, nevėkšla ir Kiseliovo - Solovjovo propagandos įrankiu.
@Algis Kam atsakinėti Algiui,jei jis iki šiol nieko nesupranta?Kartoja svetimus teiginius ir galvoja,kad yra protingas....
As niekaip nesuprantu,kaip galima siais laikais paprasciausiai pradeti kara,zmoniu gyvybes aukoti.O pasaulis ziuri pirstu grumoja kazkokiam neuzaugai,kuriam nusisniurkst ant visko.Perduot tribunolui ,o jis tikrai daugiau naudos duos nei raketos.O dar vokietijos reagavimas,akivaizdziai rusijo puseje,kas tai
būk geras, dar nepulk kelias dienas, Lietuva dar neapginklavo Ukrainos
Sau priklausančią vietą už uralo rusofašistai
Į viršų