Tarsi iš filmų apie ateitį: neįtikėtinai populiari „auksinė“ transporto priemonė

Japonai pasauliui pristatė auksaspalvį ypač prabangų traukinį, kelionė kuriuo gali atsieiti ir 10 tūkst. dolerių. Jie bando paaiškinti ir už ką mokami tokie pinigai.

Išskirtinis „Rytų Japonijos geležinkelių“ kompanijos sąstatas klientus gali palepinti ir tradicine japoniška medine vonia, ryžių stiebų tatamiais išklotomis grindinis ir stiklo lubomis. Virtuvės šefo ruoštais šedevrais mėgautis siūloma klausant gyvos muzikos. Keturių dienų kelionė iš Tokijo į Hokaidą prabangiausiame šio traukinio numeryje kainuoja net 10 tūkst. dolerių.

Pigiausias bilietas atsieis kone 3000 dolerių. Už tokią sumą Lietuvoje galima būtų kasdien septynis mėnesius pirma klase važinėti iš Vilniaus į Kauną ir atgal.

Ir pasiruošusių mokėti tokią kainą Japonijoje netrūksta. Skelbiama, kad prabangų traukinį pristačiusi geležinkelių kompanija jau išpardavė bilietus iki kitų metų pavasario. Norintieji įsigyti bilietą turėjo dalyvauti loterijoje – dalyvių buvo 76 kartus daugiau, nei vietų prabangiame auksaspalviame traukinyje. Pirmieji 33 traukinio keleiviai pakeliui į Hokaidą dar stos papramogauti kurortuose ir pasivaikščioti kultūros paveldo vietomis. Į bilieto kainą viskas įskaičiuota.

Tai jau antras prabangus Japonijos geležinkelių bėgiais riedantis traukinys, pirmasis kitos kompanijos sąstatas atsirado prieš kelerius metus. Augant paklausai netrukus panašius traukinius žada pristatyti ir kitos šalies geležinkeliuose veikiančios kompanijos.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų