Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tikras sviesuolis ir gerietis tas Scholcas...LOL
NATO bijo priimti bydło i savo tvartą, nes gaus per ausį nuo Ruso
o ką gerbiamos avys jūs buvot tokios naivios kad tikėjot kad kažkas ims Ukrainą į Nato?o kam tos ukrainos tam nato reikia,be jokio reikalo Zelenskis atidavė savo tautą sunaikint šeimininkų paliepimu,o jie pasinaudoja savo tikslais ir išmeta,gaila tik naivių ukrainiečių,beja tokie ir dauguma lietuvių,ypač daug naivių pusamžių moteriškaičių ir pensininkų ir jaunimo praplautom galvom
@jo Tokios praplauti juodao galvos dar nesutikau.Ar tik nesiruoši kandidatu pas Žirininovskį ,kad pasiilgai ruskių?
Buna pamatai zmogu, laikysena, veido israiska ir arba jauti jam pagarba ir baime, arba jis tau sukelia juoka.
Tai Solcas vienas is tokiu, i kurio veideli paziurejus matosi, kad tai kiausu neturintis bailus, bet uzsispyres triusis.
@Q1 BET ŠOLCAS ĮKALĖ ŠTOLCĄ HI, HI
Tik bsigus karą,susitvarkius savo šalies oligarchus gal galviti apie narystę Nato ir ES
@Tik Tai jie tvarkosi ir susitvarkys greiciau uz Lietuva
kurva Shoolcas, sulindęs į Maskvos šikną
Taip vokietis yra teisus kokio velnio tie ukrai mum reikalingi nebent komunistui nausėdai nusivalyti riebų snuky į ukrų autkojį
@Mama Panasu, kad tau pedike labiau rusai reikalingi
@Q! Rusai labai geri žmonės ! bet lobasosai yrablogi žmonės
Nieko nuostabaus, Vokietijoje gyveną pilną rusų.
Tai kad Ukraina jau dabar yra didžiausia NATO narė konfrontacijoje su ruskiais - Vokietija čia yra nulis, nes veikia kaip ruskių sąjungininkė, žaidžia dvigubus žaidimus. Žodžiais NATO, darbais - ruskių. Didesnės sąjungininkės su ruskiais negali būti - kokiu būdu ruskiai laikosi ir dar laimi prieš vakarus - ogi jų pačių rankomis. Jei perki jų energijos išteklius dar didesnėmis kainomis nei prieš karą, slapta parduodi karinę įrangą, nes imperialistams nėra nieko moralaus - gali parduoti ir savo šeimos narius, tai nėra reikalo dar ką nors aiškinti. Nors ir liūdna, bet "klestintys" Vakarai nesugeba atsilaikyti prieš "skurstančią" rusiją, galimai yra ir jai prasiskolinę bei priklausomi. Matyt vis tik pildosi marksistinės filosofijos teiginiai, galimai ta filosofija nenuginčijama kaip ir Einšteino, Darvino teorijos. Be tikro socialumo, o ne tik pliurpalų apie lygybę, demokratiją nebus įmanoma dominuoti.
Sprogdiklis yra , trotilo irgi yra.
Sprogdiklis yra , trotilo irgi yra.
Lietuvoje bomba padėta rusiškose mokyklose , rastume vaikų gal 110 pasaulio tautybių , juos vienija rusų kalba , dėl didelės rusų karinės jėgos - patrauklu. Lietuvos valstybė "ruskojazyčnikams nerūpi , rūpi tik vieta gyventi ir keliauti po vią pasaulį laisvai. Netoli toks laikas , kai Lietuvis bijos prabilti Lietuviškai , bus suspardytas. Katastrofa sparčiai artėja , gal išgelbėtų griežta diktatūra.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų