Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai kad LT verslai kaip dirbo taip dirba su rusija seniau papildomai dasidedavo 100kilometru apvaziuoti paskiau 200km siai dienai 1000km :DDDDD reziume valstybei nosis kiti rankom trina nes kainos tai kaip ant mieliu ;))))
Čia atlyginimų augimas, ne ekonomikos. Atlyginimus didina, nes trūksta darbuotojų pirmiausia karo reikmėms. Dėl to didėja infliacija.
tik mes ,kaip visad, šokamės labiausiai ir dedamės svarbiausi nes jaučiamės puolami,nors nelabai kam rūpim,bet vistiek nenurimsim kol neišprovokuosim ruskių ,mumis užsiimti
@taip anaip Ruzzkiui labai patinka, kai jo bijo, kitos kalbos jis nesupranta, sila jestj uma nie nado, taip kad sėkmės drebinant kinkas toliau
nei klaipedos uostai ko labai tikejosi rusai.ir be rusisku duju taip pat nesusalom.taip kad rusai musu neivertino.galim laisvai pragyvent be ju resursu.
@nezlugo nei rygos Kur gi ne, perkat "indiska" nafta 99% rusu kilmes su 1% kitos priemaisomis tik su antkainiu. Bet jeigu jums taip ramiau galvot, dziaugites ir toliau tariama zaliavu nepriklausomybe.
Straipsnio autorius kvailina skaitytojus. ES dujų rinka, kurioje Rusija realizuodavo iki 227 mljrd. kub.metrų dujų šiandien Rusijai nepasiekiama, Rusija pati nutraukė sutartis dabar teismuose gauna ieškinius ir baudas. ES nebeperka iš Rusijos naftos. Šitokį absurdišką sprendimą galėjo padaryti tiki psichiškai nesveikas žmogus: atsisakyti mokiausios ir turtingiausios rinkos! "Šaunuolis" Putinas. Naftos pardavimai į Indiją ir KIniją. Likus DVIEM pirkėjams kinai ir indai mokės pasaulines kainas? Taip galvoti gali tik naivuolis ar kvailys. Spalvotųjų metalų rinka Rusijai uždaryta, aukso ir deimantų rinka irgi, tad Rusija gauna max 35% nuo 2013 metų pajamų. O pavogti reikia, kariaut irgi pinigų reikia, todėl prasideda verkšlenimas ir teroras: "derėkitės su manim". Derėsis, kaip tik. Kol neprisiprašys didelio tikslumo bombelės į tupintį ant savo "spec.čiumadanėlį" kraunantį Putiną.
@A+B Api pi sa tas putinss visus euro asilus
@Mūnū jis gali nebent savo baidykle sliundra kabybajeva suaugusiais antakiais ir ispurtusiu snukiu.
@pisti gali ir dar daugiau gali,kitaip nedėtume į kelnes iš baimės
@Mūnū Ką diskutuoti su asmeniu kurio žodyne yra du žodžiai, ir abu iš p raidės?
Putino ir jo mafijozų šutvės pasakos "apie fantastišką Rusijos ekonomikos augimą" tai lengvatikiams. Kriminalinių bausmių baime užslaptinti visi Rusijos ekonominiai rodiklai, pagal kuriuos visas pasaulis skaičiuoja šalies ekonominę situaciją. Apie Rusiją belieka remtis tik "pagal pačius teisingiausius Rusijos valdžios duomenis". Kada rusas nemelavo? Jis meluoja visur ir visada. Beveik, kaip Sovietų Sąjungos laikais, kur viskas buvo puiku, o paskui viskas viena diena sužlugo. Čia bus irgi tas pat.'
Užtat MES JIEMS "parodėm"! :)
@Jo Nežinau ką tu kam parodei, gal užpakalį su kurio pagalba mąstai?
Na pagaliau ir LT pripažino, kad sankcijos veikia tik Lietuvoje ir visoj Europoje , bet ne Rusijoj , o kodel neveikia todėl, kad jie moka viska patys pasigaminti, iškylauti ir Dubajuje gerai kaip ir lietuviams ten tinka
@@ teisybe, viska burliokai moka patys: ir arbata unitaze issivirti, ir nuo purvo sustirusius autus i grycios kampa pastatyti, ir uteles is vatinkos retkarciais issipurtyti, ir siemkes gliaudyt, o lakimas iki komos ir myzimas i Dubajaus baseina yra vadinamas iskylavimu.
Stebūklas - po 3 m. aklieji praregėjo
Stebūklas - po 3 m. aklieji praregėjo
Sankcijos buvo skirtos liaudžiai mulkinti, atseit darome viską ką tik galime..
Už tai ir mūsų anūkas čia smarkiai reiškėsi, nes jis visur pirmas $udo malimo
@Stebūklas - po 3 m. aklieji praregėjo Apie kokį anūką či temsta kalbi - ar ne apie lenino anūką didįjį pu?
SLOVE RUSSIJAI ir BALARUS BROLIUKAM... MYRTIS = BANDDDER PAAADLAM su XAXOL UBLIUDKAIS ir proeeebalt = ZYRGU CHALUJAIS ir amzynu = proeeebalt CHALOPAIS... CFU jum i ZYRGU MORDA ir jusu SENBEZDUNUI + VIENKIAUSIAM GOUNOSEDUI.... WYVAT RUSSIJAI ir 3 VALIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų