Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai marozams irenkit kameras arba narvus, ir sunumeruoti, piktas shuo 1 piktas shuo 2, pasiutęs shuo 5. Kaip varanoke, nusileidus atrakinsit duris, ir visiems bus ramu.
Isbraukiu lektuvus is kelioniu.

Skrendu
Be
Tryškių
Su
Staciu
Ar čia kalba eina apie tapkes ar triusikus ?
Senai,reikejo I tai atkreipt demesi ir is tikro neleist bet ko apsirengus ir apsiavus.
Tai tiesiog bjauru ziuret kai dabartinio laikmecio moterys devi I sikna sulindusiom timpom,ir baisiasniu vaizdu buna,tai jai visu pirma jau tokiu rubu jos sau isreiskia nepagarba save taip demonstruodamos.Bet nemalonu kai tokia keleive dar eidama salia su savo grozybem ir uzkliuva.o ir a avalyne taip pat.Manau,kad tai turetu but toesiog pirma patogus svarus neipareigojantys rubai ir tvarkinga svari analyse.O jai pora kartu neileis ismoks susitvarkyt.
Antrankius prieš lipant užsidėti o burną pleistrų užklijuoti pagalvos durnas o durnas ir Afrikoje durnas
Visi kalba kokie baisus tie ar anie:) bet tai tik pasekme to koky gyvenima formuoja X! Patys kritikuotojai nesupranta jog suvarzymu daugeja!
Super, pritariu. Po miestą vaikščiojo apsirengusios kaip pliaže, iškart matosi kad ne Lietuvos pilieciai o kalukėčiai.
@JK. O lietuviai jau ne kolūkiečiai? Pati į save pažiūrėk!
@JK. O lietuviai jau ne kolūkiečiai?!
Visai teisingai dėl aprangos. Tikrai nenorėčiau, kad skrydžio metu šalia manęs sėdėtų koks tipo vyrukas su stringais ir šukuosena po sprogimo makaronų fabrike. Beje, tokiems žmogiški liektuvai nereikalingi, nes šėtonas turi savo sparnus.
Avia linijos pačios kaltos, kad pardavinėja alkoholį skrydžio metu. Kai padaugina kas nors prasideda problemos. Negeria tiems labai nemalonu sėdėt prie apgirtusio keleivio. Negi žmonės 2-3val nebegali prabuti be alaus ar vyno.
@Ona Su
Staciu
Onute
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų