Rašyti komentarą...
Matyt SMUTA ir yra tas garsusis "RUSŲ PASAULIS". Tvarkingai gyventi jie nemoka, tvarkingo gyvenimo jie NEKENČIA, todėl jie norėtų, kad SMUTA apimtų ir kitas šalis. Štai tuomet jie jaustųsi gerai....
JO tauta visai nesvarbi,o tuo labiau kitos tautos.Dėl jo užgaidų milijardai eina vėjais,atimamos givybės,o galėjo už tuos pinigus pagelbėti ne tik savo ruskeliams.
šnabžda Ivanas Žiaurusis. Xana pareina
Taigi Maskolija yra didelės kultūros šalis. Ji pagimdė Puškiną, Leniną, Vasią Piterskį ir dar tą, kaip jis ten - Vovočką Putiną?
Čia toks vienas paisto apie nacizmą, kurį tipo ruSSija turi išrauti. Buvo toks rusiškas filmukas, jame sakoma: Drakonas žuvo, tegyvuoja drakonas! Taip ir nacizmas atgimė ir bujoja ruSSijoje.
Kodėl rusai ir vietiniai jų cha.luj.ai nuolat klykauja apie fašizmą? Posakis toks atsako į šį klausimą: Vagis garsiausiai šaukia- laikykite vagį!
Trumpai tariant- rusas gali būti nuskuręs ir neėdęs, kad tik rossyja būtų didelė.
Keistas šitas karas. Ukraina visa yra bombarduojama, o vakarai Ukrainai neduoda tokių ginklų kad pasiekti Maskvos. Čia kaip bokse jei tu vien ginsiesi nelaimėsi kovos. Ar būtų nugalėtas Hitleris jei Berlynas būtų nepuolamas. Žodžiu keisti sprendimai.
Vatnykai tuo nepatikės. Vatnykams istorija prasideda tik nuo 1917. Anksčiau jiems pasaulis net neegzistavo, o pasaulį sukūrė Leninas būtent 1917-aisias.
Nieko nesnabzda. Dmitrijus Meskinas sake su Putinu viskas bus ok
@q Putina ir jo vaikus pasieks amžinas prakeiksmas - jau greit jiems ateis paskutinioji. Degs tie išgamos pragare!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų