Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Vyriausias Nestle vadovas :,, vanduo neturi buti zmoniu teise ,, Boikotas visam ju meslui !
Globalistai uz kapeikas JAV supirkinėja vandens telkinius , kad ateityje galėtų nustatyti zmonems norma kiek jie gali sunaudoti vandens ir kiek uz tai zmones privales sumoketi ( aišku jiems patiems tas negalioja , kaip ir per plandemija jiems negaliojo draudimas vykti i kitas salis )
Globalistai nori atimti is zmoniu viska vandeni , maista , nuosavybę, teise keliauti . Viska
@@ Asile, tu dar perpasakok, ką prišneka prie antro buteliuo "ant galvos". Ir jei tai tai "šventa tiesa", tai esi durnutukas.
Pats leninas, pasigavęs prancūzo rašytojo žodžius, vadino rusiją tautų kalėjimu. Bet vos tik bolševikai paėmė valdžią, jis pamiršo savo žodžius ir vietoje carinės imperijos įkūrė komunistinę.
Imperializmas yra kacapų genuose. Jie niekada nepasikeis, dvės badu, bet kad tik rusija būtų didelė. Toks jų didybės suvokimas- mes dideli ir visi turi mūsų bijoti. Ir dar būti dėkingi. Juk ir pas mus pilna vergų, kurie įsitikinę, kad viską gavo iš rusijos. Ir viską veltui.
Zirinovskis : visus karus sukele zydu bankininkai.
@& eik tu nx paskui savo zirinovski!
kad nato su savo pletra cia prisidejo tai faktas, zinant ju kisimasi i arabu salis gelbstint cecenija, gruzija maidanas veliau balarusija ir kazkaip viskas nesekmingai. ir nereikia cia pusti miglos vien ant rusu. jau atsibodo koncervu gasdinimai. jie turbut nemoka kitaip vadovauti valstybei.
@bruoniux Jo ple, Suomija su Švedija iš neturėjimo ką veikt prisijungė prie NATO. Šneki pievas. Jei kaimynas psichinis tai rūpiniesi apsauga. Veiksmas kygus atoveiksmiui
@bruoniux Sarikovai tau laikas i muchosransko liaudies respulika
Urodinoje yra aklas nusistatymas, kad Vakarai sugriovė SSRS. Urodai, t.y. kacapai lygiai taip pat mąsto kaip ir Karbauskis, kuris tvirtina, kad V.Lendzbergis sugriovė jo tėvo kolchozą. Beje, istorikai (-ės) apie kacapų imperializmą ir jų mentalitetą turi klaidingą suvokimą. Reikia suvokti, kad kacapai jokie ne imperialistai. Imperializmas yra ne tiek teritorijų, kiek jos ekonominės ir karinės galios siekiai. Burliokai ekonominės stiprybės niekada nesiekė. Viskas kas buvo "sukurta" sovietmečiu ir dabartinėje Urodinoje yra pavogta bei nukopijuota iš Vakarų. Aplamai kacapai ne imperialistai, o padarai - grobuonys, kuriuos reikia naikinti. Istoriškai žiūtint į tų padarų elgseną, tai faktai byloja, kad kacapai nuo 1917m spalio perversmo daugiau sukėlė karų ir karinių konfliktų, nei pastatė kolchozuose fermų. Į viduramžius ir Naujųjų amžių istoriją gilintis, net neverta - kacapų sukelti kariniai fonfliktai viršija 500 !!! Jei kalbėti apie pačius kacapus, tai jiems nusišikti ant demokratijos. Jie vadovaujasi žodžiais - "širaka strana moja rodnaja", kas reiškia, kad tą Urodiną jie suvokia kaip Sibiro platybes ir dar daugiau,kur galima viską kasti, siurbti, viską esti,daryti ką nori ir kur nori, be jokių suvaržymų ar įstatymų rėmų. Parodykit man bent vieną skėrį, kolorado vagalą ar kitą parazitą, kuriam galiotų įstatymai...
@Vasileuskas Tau dabar viskas žydi ir bujoja...avie
Putinas. Į mūsų Lietuva. Jau Atėjas 1991-01-13 d.
Kol mums p-s-mas protas apie Putina ir mes ir rusai vedami i skaitmenini zydo Švabo ( Rotsildo ) konclageri . Jau yra isbandomos skaitmenines teisės ! Ar zmones to nori ? Ne. Toliau visa skaitmenine informacija apie zmogu ty jo skaitmeninis ID bus patalpinti i ciupus . Ten pat bus patalpinti skaitmeniniai pinigai . Cipas bus kiekvienam po oda . Toks zydu globalistu Rotsildu planas yra padaryti visuotini konclageri zemeje . Ar zmones to nori ? Ne . Visos valdzios vykdo ne zmoniu valia bet globalistu valia .
Jau mūsų. LIETUVOJE.... .
putka dings be žinios, niekas jo niekada nebematys, arklys pats nugaiš, šaigū bus pakartas, o bulbinis aplankys Hagą
@vanga nostradamas Ir iš kur jūs tokie sapnai atsirandat? Klausimas retorinis, gali neatsakinėt.
kad jis trenktas

Skaitomiausios naujienos




Į viršų