Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O kas amerikėje sprogdina naftos saugyklas ir verčia traukinių sąstatus?- tikriausiai Kulieba.
Labai gerai bravo!!!!!
Ko indėnai snaudžia, štai geras pavyzdys kaip kovoti su okupantais.
Suskiai,o jie taršos mokestį susimokėjo,kad sprogdina? Ar mes vieni pasaulį gelbėsim?
@V ir Gis
Turetu ua ir usa uz dujotiekiu ir kitus sprogdinimus susimoketi
Kaip, šaunu kad daugiau pakepina ruskių degalų sandėlius. Dar bjaurybėms čia per mažai. Rusai visais laikais pasižymėjo tik žiaurumais. O kad juos taip pašaudytų, kaip jie puola ukrainiečius?. Ot būtų gražu.
Įdomu, kokiems čia piktiems nepatinka tokios geros naujienos apie ruskius, kad šie dega, aplsta, traidžioja, psichuoja? :))
Kas jau l.už rusija,tai niekada nepamirskite,kad rusija užpuolė Ukraina,rusija žudė ir žudo jų žmones ir niekada nevadinkite Ukrainiecių teroristais,nes jie gina savo žemę!!!!Jie daro viska,kad apginti savo žemę!!!!!O,ka usdarinėja rusai ir aplamai dėl ko jie kovoja,tai cia protu nesuvokiama!!!!Ne veltui yra posakis.Umom rosiju neponiat!!!!!!
Sėdžiu fotelyje, patogiai vienoje rankoje cigaras, kitoje taurė šampano, žiūriu televizorių ir laukiu vaizdų su nugriautu okupantų tiltų į Ukrainos Krymą.
Kaip tai bebūtų nemalonu pripažinti, bet vis daugiau pačių rusų stoja į kovą prieš dabartinį kremliaus režimą pačioje Rusijoje. Ir jeigu ukrainiečiams pavyks, galbūt įmanoma imti ir patį kremlių.
@Revoliucijų aidai kaip tik malonu, kad ir ruzkiai pagaliau mąsto!
Dar labai ilgai,galo nematyti
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų