Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pasaku salis, liko 3-4 metai Rusijai? O Ukrainai puse metu tik uzteks kariu resursu. Tai su kuo ten Rusija kariaus tuos 4 metus? Viena su savo kariais? Na, bet Salo Ukraine! :)
karių nebeliks, o po to puls europą
Skalbiankos baigiasi?
Puikus muilas ukropyno shudagalviams i akis. Toki va papilstei ir jau ziurek tuoj tos avys buriuosis prie paramos rinkimo langeliu. Jau tuoj tuoj jusu 10eur atnes pergale ukropynui, nors istikruju tie 10eur bus investuoti i tam tikru ukropu gerbuvi
Tai manau kol rusams baigsis savanoriai tai ukrainoj ar net europoj nebebus nei ka mobilizuoti... O dar tos 5.500 branduoliniu galvučiu amerikos zvalgybos žiniomis kurios gali buti leidziamos ir is kosmoso, o dar kiek ir gali nezinoti manes tokios žinios visiškai neguodzia... Branduolinio karo greičiausiai ir nebus bet žmoniu pasaulyje gali ir labai sumažeti... Gal visdelto selas gerai sake...
antri metai rusai leidžia paskutines turimas raketas...kada tie debilai liausis pliurpti nesąmones ir dezinformuoti žmones?
Rusija buvo įklimpusi Afganistane. Teko iš ten bėgti. Dabar Rusija įklimpo Ukrainoje.
Karo sąskaita smunka gyvenimas pačioje Rusijoje, bet baudžiauninkai ten kenčia. Nepaisant visko, situacija noksta.
@Nesudėtingas vaizdas Šiaip jau karo sąskaita smunka gyvenimas visur, abi puses kažkas palaiko ir leidžia pinigus. Kai kas aišku labai neblogai iš to uždirba, ir dar uždirbs daug metų į priekį. Todėl ir karas gali tęstis nors ir amžinai.
@Na Karą pradėjo ir tęsia Putinas. Tęsia tarptautinį nusikaltimą.
O Rusijos ekonomika yra tik mažytė dalelė to, kas yra Ukrainos pusėje. Kad suprastum, smukimą galėtum lyginti Lietuvoje ir Rusijoje.
Viską ir visur galintys išgelbėti, tai ieškantys teisybės TV3 gelbėtojų smogikų zonder komanda, įmauti į raudonus kombinezonus, ir kaime spardantys vienišo alkoholiko išlūžusias gryčios duris.
Pirmiausia tai nesirkit putino ligom ir nesirūpinkit ko jam truksta ar netruksta .
Einame teisingu keliu. Kompetetingi karo ekspertai iš Somalio, Kongo, Zimbabvės, ir Naujosios Gvinėjos jau nustatė, kad Ukraina eina teisingu keliu ir ukrofašistai bus sutruškinti . Visi pasaulio žmonės palaiko Ukrainos revoliuciją, Vladimyrą Zelenskį, Ernesto Čegevarą, celofaną, ir Matuką Maldeikį su mama.
@BMW vairuotojas mamą su Matuku
@BMW vairuotojas tas vėl girtas,kremliamėšlis
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų