Rašyti komentarą...
pasakykite geriau kurioje valstybėje rinkymų spektaklų DAR nėra bus mažiau ir paprasčiau išvardinti
Pas mus irgi duodami pinigai kokiai jaunai davatkai su isprogusia galva, sukuriamas 2ntras koncervatniku sarasas ir imituojama demokratija.
Kas man irodys kad cia pas mus ne tas pats? Nekenciamiausia partija su grindis siekiancias reitingais, bet daryk tu ka nori visada minimum 7% turi. Gal isties su ju gebejimais yra kokie 300k negyvu pilieciu su neistrintais duomenim, kurie vienu mygtuko paspaudimu is pedopartija balsuoja?
vaidino ir Baltarusija iki laiko, dabar šitie perima estafetę vaidinimo.. ką gi, jei diktatorius taip pageidauja, tai vaidinimas tegul tęsiasi.
Nusibodo pragare stalinui ir hitleriui putino laukti.
vis tiek pas juos nesikeis politika o pas mus gali keistis jei neliks koncervatorių valdžioj
Tik nevaidinkime, kad pas mus kas nors kitaip vyksta. Greitai JAV neliks nė vieno prekybos centro, kur Trampas ko nors negraibė, tai ar čia rinkimai ir ar čia demokratija? Mus laikote kvailais, mulkiais ir kažkokiais zombiais, jei galvojate, kad mes tikime tomis pasakomis.
kačia apie rinkimus - įdomu - atėjo balsuoti 40 procentų lietuvos gyventojų turinčių teisę , - prabalsavo 60 procentų gyventojų , 20 procentų buvo sugadinta-- ir 51 procentu išrinko Nausėdą-- na va ar ne spektaklio procentai
Gražiai pavaizduota, kodėl Lietuvos rusai negalėtų balsuoti?
@Taip -- o gi todęl kad gali išrinkti Šymonytę
na kas tie ekspertai - valdančiosios kolicijos kolėgos - jie už tai gauna pinigus -- o jū dirbkite viešuosius darbus ir gyvenkite klausydami ligonių ekspertų --

Skaitomiausios naujienos
Į viršų