Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai zmogus is didziosios raides slovakija kaip ir vengrija rupinasi savo salimi ir zmonemis
ir tokiu zmoniu eu vis daugeja tai tikri savo saliu patriotai ir jie pasieks gero savo tautoms
@patriotas kai tik "savos tautos" turės tokią progą
Banditas banditui - brolis
Banditas banditui - brolis
Tautybė nesvarbu
nausėda aiškiai pasakė - putinistų žudyti negali, juos reikia saugoti. Galima žudyti Ukrainiečius. Taip nusprendė rusai ir europa. Degeneratai.
@Negalima tokiu nuosedu laukia liudna ateitis
Ficas sako tiesa ir apie kara ukrainoje jo niekas nelaimės ir po dešimt metu situacija bus tokia pati.Tik žus daug jaunu rusu ir ukrainiečiu .
O dabar globalistu užsakymu nušautas Fico.Tokia yra dempkratija globalistinė kas prieš gauja ta reikia nužudyti.Turim šlovinti Izraeli kai žūsta tukstančiai civiliu ir keikti Rusija .Kodėl neivedė sankciju Izraeliui?Delto kad žydu milijardieriai valdo JAV ir ES?
Karma sugrįžta. Jo partija susidėjo su italų mafija, žurnalisto, tyrusio jo partijos korupciją, ir jo sužadėtinės nužudymo 2018 m. organizavimas iki šiol pridenginėjamas.
Kažkodėl mūsų propagandiniai portalai nerašo, kad Robert Fico pakėlė iki tol varganą Slovakijos ekonomiką taip greitai ir galingai, kad 2008 Slovakija įvykdė euro įvedimo kriteriju ir 2009 įsivedė eurą. Tas pats R.Fico garbingai tsistatydino dėl žurnalisto nužudymo 2018, nors buvo visiškai nesusijęs su šia žmogžudyste. Ironiška, kad šiandien, prieš pat pasikėsinimą į R.Fico, atiputiniškas ir 100 milijonų Rusijos-Ukrainos karo artilerijos sviedinių pirkimui iš neaiškių šalių rinkęs Čekijos Prezidentas Petr Pavel pasakė lygiai tą patį, ką Robert Fico kartoja jau metus - reikia kuo greičiau stabdyti beprasmes žudynes, todėl Ukraina turėtų susitaikyti su kažkurių teritorijų praradimu ir sėsti su Putinu prie taikos derybų stalo. Bet mūsų propagandona kažkodėl pastoviai piešia, kad 100 milijonų beprasmiškai prasukęs ir pavėluotai realybę suvokęs Čekijos Prezidentas yra gerasis antiputinistas, o prieš metus šitų žudynių beprasmybę įžvelgęs Robertas Fico - blogasis Putino simpatikas.
@realybė Tai kada kraustysies mylėti Putlerį iš arčiau?
Kas kitas, Orbanas ?
@Tadas Putinas
@Tadas Tik nepradėk žmogau spręst kitu žmoniu likimu tau tai tikrai neduota .
Beveik viskas 1 prie 1,kaip ir Lietuvoje.Naujai iškepti " politikai " veržiasi pagal planą i rinkimus.
Kaip visada, kas prieš karą -tas likviduojamas.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų