Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Šitai kremliaus zarai taip ir reikia.yra patarlės:pirmyn mesi paskui rasi,gera darysi gerumas griš bloga darysi bogumas griš,bumerangas visada grišta atgal.kremliaus zarazai bumerangas griš,o dievas viska mato ir girdi
@Džeinė Tavo tiesa, Dievo "bumerangas" galutinai išmušė tavo smegenis. Nors ju nelabai daug ir buvo....
kad siaures korejiecius prims Europos Sajunga tai visi issilakstys
pavyko pagauti persigandusioje minoje Putiną, kai jį supažindino su šita galimybe. Tai greičiau laimėsim negu planuota ir dvigubai triuškinančiai.
Š Korėja išvaduos rusyna.
Oj tikrai to nebus, čia tik jūsų sapno svajonės..
ka jie gali tik padaryti, tai pareiksti gilu susirupinima, gal net pasmerkti.. daugiau sita bedanciu organizacija nieko nesugeba.. ko pasekoje, ateis galas ir mums visiems, nes dabar vienintele ir paskutine proga su dauzyti kacapus.
@vatus per durus Apsitredinsi daužyti.. kaip tas ciucmekas xoxlo be išsilavinimo be nieko esi
@vatus per durus O tur dar čia? Ar tik ant žodžių "kietas"? Marš i apkasus- parodyk ka moki!
@Nu Tai tu piz....k už haholus ir kariauk
Visi čia tik kitus mokina
Visi čia tik kitus mokina
@Nu Pirmiau į apmokymus,kad sužinot,ką veikt apkasuose .Ir ne apkasuose
Ginklai patys nekariauja, o ukrai jau patys verkia, kad pasibaigė idėjiniai ukofašistai
Tai pas ruskelius nepasibaigė?
Tai pas ruskelius nepasibaigė?
@Cha A tai kodėl siauraakius Šiaurės Korėjos tada samdosi? Ir kur dingo ruskių ginkluotė, jei artilerijos sviedinius reikia iš Šiaurės Korėjos maldauti, o dronus ir raketas - iš Irano? Idėjinė ruskelių armija bankrutavo, ją išgelbėti bando čiukčios iš Š. Korėjos
@Cha Gyveno sau ukrainietis savo tevyneje , o koks tai vatnikas ji fasistu apsauke. Kyla klausimas ar vatnikas geografijos nesimoke, ar prieglusis yra.
@Tai koks tu tai tokia rūšis, jie veisiasi ,daugiausia , rusyne.Jų dievai leninas, stalinas ir kt juos vedė į laimę, bet pakeliui pasiklydo.Gorbačiovas surankiojo didelę bandos dalį, parodė kitą kryptį, bet jie pradėjo pjautis tarpusavyje, vėl išklydo, iš kelio , tada vienas iš jų vardu putleris pasakė, dabar aš būsiu jūsų vadas ir dievas.Ir pasuko atgal, į praeitį, į karus , marus , nes nieko kito per jų egzistenciją ,beveik, ir nebuvo
@Vatnikas yra vatnikas Stalinas sakai? Tu nedėkinga kiaulė. Kas tu gražino Vilniaus krašta? Kas tau gražimo Mėmeli? Kas siūlė kaliningrado sriti?
Nelįsk ne į savo daržą
Nelįsk ne į savo daržą
@Labusas yra labusas Nieko jie negrąžino, viską į savo sudėtį įtraukė, juk buvom ssrs, o tam kare ne vien rusai kariavo, ir lietuviai, o be amerikonų ir britų pagalbos nežinia dar kaip ten būtų buvę
@Tai koks tu Vatnikas susikūrė savo istoriją sau pateisinti, ir keičia dabar geografiją kaip ant seilės užėjo, su devizu .mes spjaunam ant tų visu vakarų. Negi neaišku.Nes laiko vakarus durniais, o jie apsimeta gudriais ir labai atsargiais,kad tik kažko neperžengtų
@Cha Žiurėk kad pačiam netektų verkt, burlioke
svarbiausia laikykitės ten
svarbiausia laikykitės ten
Ateis Amerika tuoj ir prancūzai dislokuos karius prie Kijivo ir pakvips pergale ir bagetėmis.
Matyt, tik vengiant įtampos eskalacijos Korėjų tarpusavio santykiuose Šiaurės Korėjos pozicija buvo gana neutrali ir apsiribojo tik ginklų tiekimu NATO valstybėms ( didžiausia tankų ir pabūklų pirkėją pernai buvo Lenkija). Dabar, matyt, rusams atsisuks lazda kitu galu už paramą peniukšliui Kimui.
Norėjo vieną pirštą parodyti, bet dėl kiauliškos išpampusios fizionomijos gavosi du

Skaitomiausios naujienos




Į viršų