Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
TV3, na jūs jau visai: kodėl taip negražiai vadinate G. Landsbergio vilos Graikijoje kaimyną?
Dar ir arklesnukis pavartojo prarūgusio degtinės
bet savo mergai itase USA pilietybe,ha ha
lavrovas yra gaidys
@X
su kokiu ten raskevičium nesupainiojai? Lavrovas tai tradicinės pakraipos lyg ir
@su raskevičium nesupainiojai?
panašūs abu, kaip tėvas su sūnum
silpnumo požymis spjaudytis, koliotis ..
Ar mūsų BNS žiurknalistos laiko save demensinio bidono pakalikais??? Beje kurie net nedrįso savo pavardžių parašyti po iš sorošo ir panašių fondų apmokamu straipsniu :DDD Niekada negirdėjau kad plūstusi Putinas, Lavrovas, bet visada bidonas, kurio administracija jau daug metų karus ir kruvinus perversmus pasaulyje strateguoja.
Pakalikas PRUNZUN-DENTAS IR URMurininiu reikaliuku ministeris dar ne tiek prupagandoniju pavare,na ir?Ar ne teks situs gondonus patiem uzsimaut ant savo makufeliu?Be abejo kad teks.
pries kOKIUS 5 ar 6 metus Ukrainoj buvo visuotine apklausa del stojimo i NATO,tai 70 proc. buvo pries.
@tai va
dabar reikalauja,kad NATO juos apgintu,negi anksciau nejaute,kad rusofasistai jiems kelia gresme?
@tai va
Dabar apklausė - 80% už. Kaip suomiai ir švedai.
@tai va
dabar turbūt būtų 90 proc. už NATO
A vot, kodel reikia ižeidineti Lavrova? Lavrovas yra užsienio reikalu ministras, o ne pakalikas ir vygdo savo pareigybines funkcijas.
@Va
A tot, kad tu - visiškas beraštis :). Ar supranti, ką jis kalba? Fašistuojantis ruzzkis grasina visam pasauliui, kad jam netrukdytų puldinėti kaimyninių valstybių ir žudyti žmonių Europos viduryje, nes jis taip nori? Gal laikas G7 aiškiai pareikšti, kad visa branduolinis arsenalas parengtas nedelsiant smogti Rusijai, tik pastebėjus jos bandymą rengti atominio ginklo naudojimą? Kad užsičiauptų ir baigtų kliedesius? Taip, kad išgirstų ruskiai?
@A
Panašu,kad pats nieko nesupranti. "Vakarai" jau senai pareiškė- tikslas visiškas Rusijos sunaikinimas. To dar buvo siekiama dar iki įvykiu ukrainoje. Tik dabar tai sakoma atviru tekstu. Ir po viso to rusai lauks?
Putinas,gi aiškiai pasakė: ...pasaulis nereikalingas jeigu jame nera rusu...
O jus pasiruoše nudvesti?
Putinas,gi aiškiai pasakė: ...pasaulis nereikalingas jeigu jame nera rusu...
O jus pasiruoše nudvesti?
@Va
Kas tau, debile, paaiškino? Kada, kas ir kur? Tiksliai. Ne parašos pasakas man sek, o aiškias nuorodas ir citatas. Krw, amžinai nuskriaustieji:). Ir amžinai rūpinasi pagarba sau. Terpilų tauta - vis ieško, kas čia dėl jų tingumo kaltas.
Rusijos URM dar nežino, kad Ukraina nori į NATO.
Lietuva apie NATO ėmė galvoti daugiau negu prieš 30 metų.
Lietuva apie NATO ėmė galvoti daugiau negu prieš 30 metų.
Putino pakalikas Lavrovas pila propagandą ir grasina Europai: tai būtų „savižudiška avantiūra“