Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Kremliaus liliputas savo mažu pimpaliuku sugalvojo išgąsdinti Europą.
@Pastebėjimas
su tokiu komentaru tik i srutu duobe mastymas kaip 2 metu vaiko
Sie rinkimai tik parodo, kaip ir pas mus vyksta rinkimai. Turim partija kurios kandidate tiesiogiai mokosi is sio dieduko. Net sukius prezidento kampanijai tuos pacius naudoja. Parasus taip pat per 1a para surinko. Keista kaip taip juk reitingai vieni prasciausiu. Turbut balsuoja mire pilieciai, bet dar neistrinti is uzlieto registro centro duomenu bazes.
@O pas mus ar kitaip?
Neapsimesk durnium.
Nu,klimaksinės.......jemam rusiją.Zelionkė jau turi pagavęs du vienakojus,tris vienarankius ir vieną vienaakį.Trūksta tik trijų klimaksinių ir putkinui galas.
@Napoleonas Makaronas
vienas ufonautas i eteri islindo:)
jau karas rusų su rusais rusijoje prasiddėjo. Valio. Koks karas su nato? nebent dėl rusijos padalinimo nato tarrpusavyje kariaus. Turkai norės krymo, suomiai - murmansko, lenkai su vokiečiais kaliningrado, lemkai su lietuviais baltarusijos, paryžius su estais peterburgo, vokiečiai su latviais - maskvos, kinai - sibiro, japonai .......
,
,
@kliedesiai
Kvaileli, niekam apart kinų, šitų dykviečių nereikia. Kinai atsirieks 65% Sibiro, nieko svetimo, tai Kinijos Šiaurinės Provincijos, kurias užgrobė carinė Rusija iš opiumo karų nusilpusios Kinijos. Sachalinas ir Kurilai ir taip Japonų etninės žemės, kuris savo laiku užgrobė Ririja. Lygiai taip pat Karelija ir Rytprūsiai. Visa kita nafig kam reikalinga. Juos atstatinėk, šerk, auklėk pusiau laukinius, vardan ko? Rusija neturi nieko, ko pasaulyje nėra. Kiek pafinansuos naftos ir dujų išgavimo sektorius, kad sugebėtų mokėti reparacijas, o visa kita velniop.
kariautojas:)net pradet nespetum,o atsakymas jau atskristu.is tavo jobanos rasiejos,tik sudu kruva liktu.pusiau pliku,basu ukrainieciu negali nugaleti,bet su nato jis kariaus:)klounas!
pas mus diena iš dienos apie tai skalambija, tik atvirkščiai
Pasistoja jums nuo tokių caro kliedesių?
Nu tai dročykit sėkmingai.
Nu tai dročykit sėkmingai.
ne ilgiau kaip kelias savaites. Ir iš jo pamazgyno po tokio karo liktų tik šūdų duobė. Net ir tokia šūdų duobė smirdėtų pasauliui mažiau nei dabartinė Rusija
Amerikonai atsižegnojo nuo tiesioginio karinio konflikto su Rusija,bet Napoleonas Makaronas jau patraukė pora Pabalio klimaksinių ir jau putkinas dreba iš baimės vien tik pamatęs klimaksinių celiulitines subines.
@cha cha cha
cia vel tu:)?
@volodia
,tu rašyk,rašyk,klimaksine,nesiblaškydama.Visi mato,kad tu viena plieki komentarus ir plika pyzda jau Rusiją šturmuoji.
@cha cha cha
volodia,nesinervuok:)eik,griau stakana samagono padaryk ir praeis:)
Rusams pries NATO kariaut tas pat kaip bandyt su ziguliu aplenkt Porshe Boxer
@Aha.
Juokas ima iš tokių kliedesiu
Putinas prakalbo apie karą su NATO: negalima atmesti galimybės