Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
koks skirtumas?vo,kyla abejonės ar Zelenskis karą laimės...juk tiek aukojom ir (išsišlavėm visas lentynas)- bet nei vienoj aky ir nesimato pergalės ir tęsiasi verkšlenimai iš naujo
Kam taip toli jieškoti psichinių lygoniu. Jie šalia. Gedimino prospekte.
Ne kiaušiai garbina Lietuvos korumpuota Valdžia. Su Ukraina ir sugyvena. Abi korumpuotos seses. O jūs pirkit xakolams džipukus. Remkit Ohmana apsišaukėli. Ir neverkit, kad Lietuvoje kuras brangus ir keliai baisus ir tiltai griūna. Pirminė vergai o koncervatoriu rytojų.
rašyk kitur rusiškai-mes darysim be tavę
rašyk kitur rusiškai-mes darysim be tavę
@Tadas. Ivan Ivanovič,paskutinys sakinys rodo jūsų išprusimą,raštą,lietuvių kalbos mokėjimą.
pagailėjo ūgio, grožio ir proto todėl ir tapo šlikstyne.
@Gamta tapo tuo kuo buvo-lyderis didžiosios valstybės,kurios karai nepatyrė pralaimėjimo
@nu geriau paturtų,paprašyk,gal geriau gyventų,dabar laimėtojai tavo-ubagai,ubajų ubagai
@Gamta slykstyne, jis visada toks ir buvo. Kazkokio girto mongoloidinio primato ir konteinerines ziurkes hibridas. Sutrauka, neuzauga, ispurtusiu snukiu, pilnas kompleksu.
Aha Putinas liks vienas, Putinas serga vėžiu jau 3metai. Bet nemiršta. Ir Lukošenka jau laidojo Tv3. Kadyrovas ir dar gyvena. Putinas kaip ir Grybauskaite ta pačia KGB mokykla baigė. Ilgai gyvens.
Afganistano karas 1979----1989 , ginklavimosi varžybos , varžybos Mėnulin , gyvenimo lygio varžybos ir tt------pažudė mano mieląją stiprią gelžbetoninę TSRS USSR. Verkiau nuo 1991 rudens iki dabar. O dabar žlunga Rusija. Mano senelis stribas išprotėtų , jei prisikeltų.
kad tik balerina nepabėgtų!
ABELIAI, UK DIKTATORIUS IR YRA VIENAS KURIS DIKTUOJA, O KITI VERŠIAI
@MONO tau diktuoja ? tau haliucinacija ? tu veršis ?
Protingesni jau visus reikalus pradėjo derinti tiesiog su Kinijos valdžia, o ne per Maskvą. Štai Lenkija ne tik susitarė dėl bevizio režimo su Kinija, bet ir uždarė rusų organizuojamą pabėgėlių srautą per savo sieną iš Baltarusijos, kai draugui Si pasiskundė. Tas viską tvarko Azijoje, tame skaičiuje ir kremliuje.
Kam reikalingas biednas kvailys, visiems mosikuojantis savo "bimba"? Kinai, kas kita. Turtingi, valdininkams "dovanėlių" negaili, didelių reikalavimų nekelia, niekam negrasina. Nafig tas biedas ruskis, visi tekinom pas naują poną.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų