Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Rusijos agresijos priežastis, pasivadinusi visokiais švyturiais, kalnapiliais, stumbrais, balzamais, "nealkoholiniu" alumi, širdies lašais, naminuke, su Prezidento palaiminimu iškilmingai tebelaikoma buteliuose blizgančiom etiketėm maisto parduotuvėse bei vaistinėse ir visi tyli, patenkinti, vaidina teisuolius, patriotus, todėl gaila kareivių (abiejų pusių)...
Putinas bailys, sako rusas - Lietuvos ka
Putinas bailys, sako rusas - Lietuvos ka
Kremliaus tvarto viršūnėlės jau suprato, kad niekas jų nebebijo, bet jiems reikia įtikinti kacapyno avis vatinėm smegenim, kad visas pasaulis bijo rusijos. Nes jie žino - jei avys suvoks, kad rusijos niekas nebebijo, aviu banda sutryps putiną.
putin drebačiom plonom kojytėm gązdina p
putin drebačiom plonom kojytėm gązdina p
Kartą, vienas visatos slėpinių žinovas, istorijos šamanas nusprendė atitraukti NATO sienas nuo Rusijos ir ėmėsi veiksmų, NATO sienos su Rusija padvigubėjo.
Paminklą jam!!!
apie ką kalbama ginklai ,karas, kada pradėsime kalbėti apie taiką, draugystę, bendradarbiavimą, žmonės nori gyventi, motinos gimdo vaikus taikai, tegu mūsų vaikai ,anūkai gyvena gražu laimingą gyvenimą.
Kuklus, bet esminis klausimėlis -
Kuklus, bet esminis klausimėlis -
@už taiką - už taiką, kokią?
- atiduoti užgrobtas žemes, žmones, negrąžintus vaikus ir pamiršti išžudytus tėvynainius...
- už taikų agresoriaus dingimą, nuostolių padengimą ir pagrobtų žmonių grąžinimą.
Anksčiau rusai buvo protingi ir
mąstantys : mokėjo revoliucijas kelti! Dabar ten - tik zombių šalis???
@Cha!!! Alkoholis daro savo
putinas darosi panašus į medvedevą. matyt kartu bunkeryje pilstuką tuština ir pragarą sau ir rusijai kuria. o ruseliams patinka mirti vardan šių bepročių kraujo troškimo. mirkit rusai, jeigu jums tai sukelia malonumą. sadomazochizmas rusui - orgazmas.
Einame teisingi keliu. Užteks Lietuvai kentėti. Visas civilizuotas pasaulis palaiko V.Zelenskį, Kim Jong Uną, Minedą, celofaną, ir Moniką Navickoenę.
@uilo nesuvokia, kad jis pats šioje žemėje yra klaida ir nesibaigusio normaliu gimdymu nėštumo auka ir nurodinėja valstybei, kurios BVP yra tris kartus didesnis už @uilostano
Kimui eilinį rusišką analogovnietą
Koks tas limuzinas, ne volga gi..... Trenktis į šiaurės Korėja, kad galėtų aptvertame konclageryje pro auto liuką nors klonui leisti išlysti.....
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų