Rašyti komentarą...
Esi bukas kaip kelmas
Ne pasaulis, o rusija ant žlugimo ribos. Ukrainiečiai, Izraelis, Amerika, NATO, ES džiaugiasi, kad putinas žlunga ir tempia visą rusiją į pražūtį.
Ji pagal jūsų logiką, Putinas ir valstybinį perversmą Maidane suorganizavo, ir žmones Odesoje sudegino. Pamirštate Ukrainos tikruosius šeimininkus JAV ir žydus. O dabar vyksta Ukrainos teritorijos išvalymas, kur po to bus Naujasis Izraelis.
Vakaru reakcija i Krymo uzgrobima paskatino Putina tolimesniems grobuoniskiems veiksmams Ukrainoj ?
Du nykštukai Vovočka ir Myška
Du nykštukai Vovočka ir Myška
tikrai pralaimės. Jie tai kuo puikiausiai žino. Todėl jokio WW3 nebus
manau,ne Putinascia kalciausias ,yra katesniu uz dabar esama geopolitine padeti,tai Natopletra europos zemyne,krize amerikoje ir musu nenumaldomas noras apgaudineti neapsiplunksnavusius europos politikus,kad mus visada kazkas puola,o idomu ,kas ru..sijoje,bal..tarusijje persistenge,kas nores tas supras,kur demokratijo0s nera ,net neverta ausinti burnos...
@rimas beraščio rašliava
@rimas - visai taikliai parašyta - tik va vianas toks (tikro) kažkaip nenori net komentuoti nes yra labai (raštingas) menamai viską žino - oj (tikro) sunku gyventi šitoje Lietuvos žemelėje , kada žinai ir negali
Grazus vyrukai
@Jonas du gaideliai
Jokio Trečiojo pasaulinio karo nebus. JAV bus vėl išrinktas Trump'as ir jis karą Ukrainoje, Gazos ruože sustabdys per kelias savaites, maksimum per kelis mėnesius, nuo inauguracijos, t.y. 2025 metų pirmoje pusėje visi terorsistai - ir ruskiai, ir hamazai - bus pastatyti į savo vietą. Ir su kiniečiais susitars dėl Taiwan'o. Kad visiems viskas būtų aišku. Jokio Trečiojo pasaulinio karo nebus. JAV būtent dabar turi visus susireikšminusius šiknius statyti į vietą. Nes Kinija auginasi raumenis, teroristinės grupuotės jau išdrįsta viešai mesti iššūkį JAV prekybiniams ir karo laivams. Su šitais reikia tvarkytis dabar. Maskolija nesiskaito - visi tie užsisvajoję putinai ir medvedevai yra bailiai ir po pirmo gavimo į snukį bėgs į savo sibirus kuo toliau nuo Europos.
@Tik netriekit į kelnes gerai būtų,kad taip būtų!
@ach - tik va zelenskio svajonės nebus irašytos į pasakų knygas - o gal bus
o mes ant isnykimo ribos.
@bla bla bla tai kur atsidūrei?kokioj sėdi rašos daly,kad ant išnykimo ribos.Mes tai ne.absoliučiai ne.
@kas trukdo išnykti? ir negru padave ,uzsiveisim dabar kad nuuuuuuuu

Skaitomiausios naujienos
Į viršų