Prancūzijos pietuose – teroro išpuolis prekybos centre (atnaujinta 14:23)

Pietų Prancūzijoje ginkluotam užpuolikui, pasiskelbusiam džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ nariu, penktadienį pagrobus įkaitų viename prekybos centre žuvo mažiausiai du žmonės, o užpuolikas buvo nukautas, pranešė saugumo šaltinis ir miesto valdžia.

8

„Dauguma (prekybos centro) „Super U“ darbuotojų ir klientų sugebėjo pabėgti“, – teigė šaltinis. Pasak jo, vienas policininkas susisiekė su ginkluotu užpuoliku, paėmusiu įkaitų prekybos centre Trebo miestelyje netoli Karkasono.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prancūzijos pietuose – teroro išpuolis prekybos centre

Miesto administracijos vadovas pranešė, kad užpuolikas nukautas.

Prancūzijos policija informavo, kad per incidentą žuvo du asmenys, o dar du žmonės buvo sužeisti. Vienas iš sužeistųjų – policininkas.

Apie 20 įkaitų pavyko pabėgti iš prekybos centro nenukentėjusiems.

AFP taip pat skelbė, kad atsakomybę už išpuolį prisiėmė teroristinį organizacija „Islamo valstybė“. Vėliau patikslinta, kad pats užpuolikas apsiskelbė atstovaujantis „Islamo valstybę“.

„Apie 11 val. 15 min. (vietos, 12 val. 15 min. Lietuvos) laiku (užpuolikas) įžengė į prekybos centrą „Super U“ ir pasigirdo šūviai“, – vienas šaltinis sakė apie incidentą Trebe.

Prancūzijos premjeras Edouard'as Philippe'as penktadienį pareiškė, kad įkaitų drama ir šaudymas pietiniame šalies Trebo mieste esančiame prekybos centre ir kitas incidentas gretimame Karkasono mieste, kur buvo pašautas policininkas, „tikriausiai yra teroro aktas“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų