Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
visus iškrypėlius lgbt ir t.t. uždaryti į uždarą teritoriją ir lai jie vienas kitą užžpiisa negyvai
Popiežius teisus! negali būti jokių iškrypėlių nei seminarijose nei kunigų luome! visi iškrypėliai jukš į iškrypėlius-žurnalistus, kad ir toliau būtų kam tokias neva "aktualias" publikacijas rašinėti.
Vaje kokia nelaime,verkti norisi,o ar ne ši bendruomenę izeidzia normalius žmonės su savo paradais, plikom subinem,su visais jų priciudais,vis nerimsta,eikit i kariuomene,kurkit,israskit,o ne nesąmones sveikiems kiskit,POpiezius saunuolis,pagarba jam
Mane įžeidžia, kai tam tikros visuomenės grupės visur kiša savo menamą išskirtinumą ir įžūliai reikalauja dėmesio, pagarbos ir privilegijų.
Mato koks piderastynas yra bažnyčioje, po visų vaikų tvirkinimo skandalų. O tie LGBT visą pasaulį bando piderastynu paversti. Pilaitės jūs ten per kur norit, ar per šikna, ar per ausį, tik išsigydykit galva pirma, nes normalus žmones savo seksualinių santykių neviešina. Sedekit be savo reklamų ir automobilio dydžio bybiu nešiojimo per savo iškreiptas paradus ir niekas jums nei žodzio nesakys.
A tai jau sodomitai sprendžia, kas eretikas, o kas ne?...
Tai kad popiežius nieko naujo nepasakė. Homoseksualūs vyrai niekada nebūdavo priimami į seminarijas, nebent slėpdavo ir praslysdavo.
Didžiausia pagarba Popiežiui. Garbaus amžiaus blaiviai mąstantis pontifikas tai Dievo dovana.
Lietuvi! Daryk viską, kad neobolševikinė Nelaisvės partija nepatektų į seimą!
Progresyvusis kun. Pedro Pedrillo
Progresyvusis kun. Pedro Pedrillo
Vadinasi, taip: sukūrė Dievulis du Adomus.
Sugundė juos velnias, pasivertęs daiktu, panašiu į gyvatę.
Ir čia progresyvusis šv. Raštas baigiasi, nes kad ir kiek Adomai stengėsi, bet palikuonių nesusilaukė.
Amen.

REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų