Rašyti komentarą...
Rusijoj ekonominis krachas jau yra, tad tik reikia truputi palaukti ir pati tauta ta putleri nuskalpuos, pareikalaus galvos.
"Putinas pasirinko LABAI protingą politiką", "sankcijos vargu ar pasdieks tikslą" - ką, šita prorusiška vaflistė dar drįsta vadintis "politologe", o kita tokia pat čiulpikė visa tai ištransliuoja? Kiek gavote iš skeltanagių, nutrijos? po 20 Lt?
nuzombintas ruski, man graudu klausyt tokiu prasigerusiu fufaikiu kaip tu
Debilas esi debilas ir liksi as pasikartosiu bet esi psichinis ligonis.Ligos nezinau as ne gydytojas galiu tik spet greiciausiai shizofrenija sia liga sergant kiek girdejau atrodai sau labai protingas o is tikruju debilas paskutinis .Nusisnekek bet kam skelbtis internete?
nuimti draudima importuoti kiauliena i Rusija is Vokietijos , Prancuzijos , Italijos.., taip siekiama suskaldyti vienybe.
Kęstai, gal ir teisingai samprotauji, bet matosi, kad gyveni nejausdamas realios aplinkos. Gražus tas tavo iliuzijų pasaulis - patikėk jis tik ir liks svajonėse. Turtingieji bijo su stipriais galynėtis - paprasčiau yra ubagus išnaudoti. Pastarieji bailesni, paklusnesni, bevaliai, praradę savigarbą, moraliai sužlugdyti - tokius lengva bet kam valdyti. Jie niekada neduos praturtėti, pasijusti laisviems, nes žino - pilnavertė visuomenė nesilanksto.
Kapitalizmą visiems Lietuvoje:

Atrodo, kad pagrindiniai mūsų eksporto pirkėjų ir daugelio kitų tautų ekonomikos buksuoja. Reikia pagalvoti, kaip išbudinti vidaus rinką Lietuvoje. Viena iš svarstytinų idėjų - kapitalizmas visiems, kurį siūlo JAV vyriausybė Amerikai. Lietuvoje kapitalizmas visiems atrodytų taip: sumažinti mokesčius daugumai, bei įvesti progresyvinius mokesčius, pakeliant mokesčius verslų pelnams ir turtingiesiems (neverkit, verslų turime nemažai, daugelio jų pelnai didžiuliai, ir tokių mokesčių galime surinkti padoriai).

Kad visko nepravalgytume ir investuotume į ateitį, dalį naujai surinktų pinigų reikėtų išleisti darželių, mokyklų bei universitetų ir sveikatos apsaugos sustiprinimui. Be abejo, reikia sudaryti geresnes įstatymines sąlygas profsąjungų veiklai, kad mes, turtingieji nesurinktume prarastus pinigėlius atgal, karpydami iki kaulo atlyginimus.
cia politologes mintys...graudu ir juokinga:)
cia politologes mintys...graudu ir juokinga:)

Skaitomiausios naujienos
Į viršų