Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
o tai kaip turejo buti? pasakyti, kad marginalais jau seniai tape demoktaru remejai yra geris? kad zudyti kitamincius nera blogai, jei tie kitaminciai nepatinka? atrodo, kad ir tevetrys straipsniu kai kurie pavadinimai jau senokai skatina smurta. ir lietuviski uzingridai tuo labai dziaugiasi
Man keista, kodel lenkija? Kodel ne vokietija ar graikija...
Tai parodytu ju tikra drasa... dabar juokinga.
#pyktisiragresija
Mieli FB draugai,
JAV nušautas Čarlis Kirkas. 31 metų ramus geras žmogus. Religingas. Bet. Mėgo Trampą. Jį nušovęs žmogus - demokratų partijos narys.
Sąsajos ir tendencikos. Šovė ir į Trampą pernai. Ir dar norėjo šauti. Ir vis dorieji demokratai. Svajingai kastruojantys vaikus. Baudžiantys kastracijai besipriešinančius tėvus. Įžiebinėjantys karus. Diversijas. Neleidžiantys atvykti į JAV teritoriją Novakui. Nes neskiepytas.
Lietuvoje taip pat daug norinčių šaudyti. Ir visi - tie patys. Kurie baisiai geidžia žmogų suvakcinuoti, jam to net nenorint. Neišleisti iš namų. Atimti pinigus, nes reikia kažkokių idiotiškų tankų. Visi jie kažkoki vienodi. Agresyvūs. Na Lietuvoje - dar ir labai gražūs.
Tą baisią žmoniją į sunaikinimą vedančią srovę tiek JAV, tiek Lietuvoje vienija du dalykai - pyktis ir agresija. Jiems blogi visi, kas neturi tojo pykčio ir agresijos. Net Vilniaus inteligentija, susirinkusi pagėdinti - spinduliuoja pasyvia agresija. Jie irgi labai norėtų šaudyti. Bet dar ne visi turi šautuvus. Apsiriboja mavašiogeri. Greičiausiai Lietuvos teismai juos ir išteisintų. Nes šūvis "saviraiškos forma". Kulka, ar žodžiu.
Kur mes ritamės? Kur ritasi pasaulis? Kodėl niekas nedrįsta pasipriešinti tamsai? Kuri prieina iki tokių formų?
čia žydo sorošo satanistai išplovė su psichine negalia nes tokius jie renkasi aukomis ir vykdytojais, ir savo marionetėmis, ir nušovė, tai aš manau jau sudoros tą žydelį ir sunaikins jį net taip pasakysiu ir jo familiją. Ot šlykštynės.
Kur yra migrantai ten žudymai, prievartavimai, vagystės, sprogdinimai.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų