Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nesu konservatorė ,bet su jūsų teiginius nesutinku. Ne visi turėjo būstus, buvo alkstančių , tik " nebuvo" neįgaliųjų, nes juos laikė neprotingais.
Įdomu kuo šiuo straipsniu siekiama,ir kas užsakovas
Gana verkšlenti,mes Lietuvą , jėga jegyscia negražu draugai
Pasirodo valkatų yra visur.
Galimybė žmogui pakilti iš skurdo dobės - protingas sprendimas, bet ne Lietuvoje arba ne kiekvienam. Viena iš kliūčių pakilti ir pačių skurdžių reikalas gyvenimą keisti. Atsirastų neemažai ir tokių, kurie tik džiaugtūsi atsiradusia nauja galimybe toliau egzistuoti.
Anekdotas b l, benamis, bet kazkiek lieka, dar vaika islaikyt, dar maziau lieka, o ir tuos isleidzia auto imokoms :D Svarbu turet auto, kaip ten pavalgysiu, tai po...
@Archis Amerikoje cia ne lt... ner ten pestiesiams pritaikyta + atstumai dideli
Masinos nuoma 10x mazesne uz buto.. taigi nrmatau logikos tavo komentare. AMERIKAI MASINA>BUSTAS
posakis:-,,Dirbk, stenkis ir Dievas tau padės." Jų kunigai turi šeimas, augina vaikus ir rodo pavyzdį, kaip reikia gyventi. Kaip yra pas mus visi žinote.
Rasineliu badas ar būsimuoju studentu istojamasis į tv3 prasidėjo kad poros metu senumo jei nedaugiau rašliavas pervercia?
Pas mus dar su papildomais sugalvotais mokesčiais pribaigia žmogų visiškai.
patys kalti,kad jie tokie,patys pasirinko tokį gyvenumą
@tie benamiai taip,pasirinko, todėl "patys kalti" nesakyčiau. Kuo jie kalti, prieš ką? Jiems taip gerai. Jūs nekalti, kad turite per daug daiktų r ipinigų, pvz.
@tie benamiai Nepatariu susirgt
@tie benamiai Deja ne visadada
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų