Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
tai gal jau lyderis Kimas pradeda Korėjos suvienijimą? Ir tikrai ne Putinas numušė, o paukščiai, kaip dar nėra buvę tik filmuose, bet taip sutapo, kad kažkada turi būti pirmas kartas, ir kad lėktuvai yra numušinėjami vienas po kito tai sutapimas. Paukščiai perkando padangas.
@manau nesakys tiesos Ir dar saule pagamino bloga ora nusileidimui
@manau nesakys tiesos Put in ass'as Grozne nukalė lėktuvą, čia jau kitos priežastys, ištirs bus aišku, pakentėk.
Turbūt šiaurės korėjos darbas
Neskridau ir neskrisiu! Vazineju prisisegys dirza tik leistinu greiciu, daugumoj trezbas
@Neskrendantis Paspirtukas tave " nuskins"(((.
@Tada Nebent tas paspirtukas skris neleistinu gr
@Neskrendantis Tereikia pas save kaime iki larioko ar pas barygą nuvažiuoti, manau tikrai neverta skraidyti...
@Neskrendantis ruskai “trezvas”
@Neskrendantis Nebijok. Gali drąsiai skristi. Mirsi paspringęs šašlyku.
čia bus boeing vėl sistemos grybauja...? Manęs i boeng tikrai neisodinsit.
@ne pauksciai Kaskoks uzburtas ratas, juk tai kelintas lėktuvas duzta,krenta,,, žūsta žmonės! Gal seniai juos reikia išmesti i Siukslyna! ! ! Tik girdi kasdien,,, nukrito, atsitrenke, nukovė lektuva ir tt. Tikrai jau baisu ir skraidyti ,, kiek skausmo zmonems, pere dideles Sventes. Uzuojauta visiems, stiprybes!
@XX Nėra jokių pokyčių ir naujovių keleivių saugume, tai techniniai dalykai, ar neįmanoma sukurti saugesnės specifinės aprangos- nedegaus skafandro su deguonies kauke, ir galimybės katapultuotis kiekvienam keleiviui.Kodėl nekuriami tokie lėktuvai? Pirmenybė naikinimo ginklų gamybai?
@Xx Juk tai verslas! Pinigai!! Pinigai! Geriau jiems tegul zuva zmones,,, bet juk ir vel neteko lektuvo! Kaskoks uzkeiktas juodas perijodas, gal tikrai numusineja, o ne nelaimingi atsitikimai! Technologija stipreja, visokiu Robotu- Roboteliu, i menulius skrenda,0 cia lektuvai krenta kaip muses papurkstos nuodu! Gal žmonės taip naikinami, nes per daug zemeje! Patys zmones kalti, patys naikina gamta, patys naikina SAVE! Tikrai susinaikins,, tik reikia laiko,, nerasta protingu!
@ne pauksciai Kaskoks uzburtas ratas, juk tai kelintas lėktuvas duzta,krenta,,, žūsta žmonės! Gal seniai juos reikia išmesti i Siukslyna! ! ! Tik girdi kasdien,,, nukrito, atsitrenke, nukovė lektuva ir tt. Tikrai jau baisu ir skraidyti ,, kiek skausmo zmonems, pere dideles Sventes. Uzuojauta visiems, stiprybes!
@XX xx Is pedokonservos valdymo kitko nereikejo tiketis. Bet dabar to jau nebebus. Zemaitaitis paskelps apie visas ju afioras.
@tiesa O, tu tam lėktuve neskridai,,nes vis konservatoriai, Landsbergiai vaidenasi, kiek daug nesisprociu pasaulyje, gal ir gerai, kad naikina. Galiu ir aš ten pakliuti, bet as nieko neteisiu, nieko nekaltinu nes ir taip per trumpas tas gyvenimas! Kodel as turiu niekinti kitus zmones, jei ju nuomone kitokia . Sorry,,
@XX xx Tas pats ir su automobiliais, girtas vairuotojas, tragiška automobilio avariją ir panašiai...nenurašinėk visko lektuvams
@ne pauksciai Istorijoje yra ir Airbus katastrofų. Bet gerokai mažiau. Bet ir tie krenta. Kiekviena transporto priemonė nėra šimtu procentų saugi.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų