Per žingsnį nuo tragedijos Amerikoje: traukinys atsidūrė upėje

Avarija įvyko Amerikoje esančiame nacionaliniame, istoriniame parke. Ten nuo bėgių nuslydo traukinys, dalis vagonų atsidūrė sraunioje upėje.

Vakarų Virdžinijoje esantis Harpers Ferio nacionalinis parkas garsėja įstabia gamta, tačiau praėjusią parą jis amerikiečių ir pasaulio žiniasklaidos dėmesio centre atsidūrė dėl kitos priežasties. Apie trečią valandą nakties ant tilto įvyko didelė avarija. Tikrąjį jos mastą išvysti pavyko tik išaušus.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Per žingsnį nuo tragedijos Amerikoje: traukinys atsidūrė upėje

Čia posūkyje nuo bėgių nuriedėjo krovininis traukinys. Pirminiais duomenimis, iš pradžių upės vandenyje atsidūrė tik du vagonai, vėliau į upę ar nuo šlaito nugarmėjo dar penki. Per šį incidentą niekas nenukentėjo. Traukinio mašinistas nesužeistas, o ant visiškai sumaitoto pėsčiųjų tilto naktį taip pat nieko nebuvo.

Pavyko išvengti ir žalos gamtai. Krovininio traukinio vagonai buvo tušti, jokios gamtai pavojingos medžiagos jais šįkart nebuvo vežamos. Į avarijos vietą atskubėjo kelios gelbėtojų komandos, bandančios stabilizuoti vagonus, kurių dalį prilaiko čia atgabenti kranai. Dėl šios avarijos jau pradėtas tyrimas, tačiau, kol kas neaišku, kokia tiksli nelaimės priežastis.

Panašiu metu, kai įvyko traukinio avarija, Las Vegase užsiliepsnojo daugiabutis. Apie ketvirtą valandą nakties čia atvykę ugniagesiai išvydo ne tik liepsnas, bet ir pro langus šokinėjančius žmones. Gaisras viename bute prasidėjo nuo viryklės ir akimirksniu apėmė visą pastatą. Per nelaimę žuvo šeši žmonės, 13 atsidūrė ligoninėse, o daugiau nei pusšimtis liko be stogo virš galvos. Skelbiama, kad gaisro žala siekia mažiausiai pusę milijono dolerių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų