Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tas indas nuvažiavo bučiuotis su žudiku, kad gautu naftos. Indija religinga , dvasinga šalis, o vadovas palaiko velnią pinigais.
@Geda Žodis religingas nebūtinai reiškia dvasingas - visi fanatikai irgi labai religingi, antra tai nėra krikščioniška šalis, trečia moterų padėtis ten kaip ir musulmonų šalyse yra nepavydėtina
Nesveikas putlerio akis
Jei Modi atsisakys pirkti rusišką naftą tai taikos procesas tikrai gali pajudėti iš mirties taško. Tokiu atveju Putino Rusija taptų visai visai biedna ir karui pinigų neliktų.
@AA Tai jis važinėja ir derina klausimą. Naftą iš rusų ima, pinigus moka per Austrijos banką. Dar vienas "taikos šauklys" sup...as.
@A Melas, Modi protingesnis nei pats esi. Jis Rusijai moka Indijos rupijom, kuriom Putinas negali net tualeto išklijuot, nes jų, nekonvertuojamos valiutos, neleidžia išvežti Indijos Centrinis bankas. Dabar Putino sąskaitoj apie 40 mljrd.$ Indijos rupijom ir kur jas dėt?
@AA Žodis " protingesnis" vargu ar tinka šiuo atveju, gal gudresnis, bet morale čia net nekvepia
@A Jeigu taip yra tai nėra žodžių - kas per šalis ta austrija ir kas per " vienybė" šitoje žopos sąjungoje?
Austrai - pagrindiniais ruskių lizdas Europoje. Tiek žvalgybos agentūros, tiek ruskių terorizmo, tiek finansinių sankcijų apėjimo pagalbininkai.
@A Austrai myli pederastus ir siunčia juos į Eurovizijos. O putinas žudo pederastus, bet tokios smulkmenos netrukdo austrams draugauti su rusais ir Putinu.
@Prostitutai Nieko jis nežudo, tik dėl pakazuchos, pilna kremliuje tokių
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų