Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
nuo IT, vienakart taip turejo atsitikt
Pinigai bankuose dings ir ju negausit niekada, grynus reik turėt
Ateina žlugimas. Ką tik pranešta, kad visiškai sutriko bankininkystės veikla Naujoje Zelandijoje, ateina ir mūsų eilė. Kodėl dėl vatnikų išsidirbinėjimų turi kentėti niekuo nekalti žmonės?
@BMW vairuotojas Prie ko čia vatnikai ? Gal įsimylėjai koki vatnika ?
@Kiauši galvi Koks naivumas...Apsidairyk aplinkui ir pasiskaityk rimtus mokslinius straipsnius.
@BMW vairuotojas Pi do re, reik grynus lakyt, bankai vagys
@Vvv Valkata, atsilikėlis antivakseris bijo visokių naujovių.
Ar jau naudojų Linux serverį.
@Gintaras
Branduolinį ginklą. Seimę panaudoti...
Vasileuskas pūtė dūdą, o pripūtė eilinį komentarą. Tas "komentaras" yra tokia košė, kad sukelia daug juoko. Tuos reiktų sukonspektuoti ir išleisti knygą. Geri būtų anekdotai, tik juos suprasti gali ne kiekvienas. Reikia labai aukšto intelekto.
Naudokite linux pagrindu serverius ir problemu nebus.
Houston we have a problem
Reikės arklius ir karves pasikinkyti.
Išbandoma kibernetinė ginkluotė, ir tiek. Arba masinė pinigų vagystė iš bankų sąskaitų. Įsivaizduoju, kiek pinigų bus pavogta iš sąskaitų, porisidengiant ,,it sistemų sutrkimu''. Ir bankai galės nekompenuosti pavogtų pinigų, tesindamiesi tuo, kad ,,tai - pasaulinio masto sutrikimas, mes čia niekuo dėti''.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų