Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Žinoma,nemalonu tokius sapaliuojimus išgirsti..Teko man išgirsti ir Vilniuje iš kelių ukrainiečių,kad čia jų būsima s..ostinė,kad čia jų dabar tėvynė.Sako:-Jūsų čia nėr nei 2mln-mažuma.Pas mus karas,žemė užteršta,o čia mums rojus,visos sąlygos...Žinot,mane taip supykdė,vos susilaikiau neišrėžus,ką galvoju,bet pabijojau,kad negaučiau į galvą nuo ambalų.Tai girdėjau ne vieną kartą...Dabar į atvykusius žiūriu nepatikliai...Mes lietuviai,turim saugot savo tėvynę,nes turim tik šį lopinėlį prie Baltijos jūros,kuris yra mums labai brangus,nes kitaip būsime išstumti ir nebūsim savo namuose šeimininkais.
Puiku, tegul važiuoja į Dubajų, negu į Ukrainą kariauti, o jei galvojate, kad ten įstatymai neveikia, nuvažiuokit ir suprasit.
Nesuprantu kad negerai, jie gi neriamia rūsų politikos, tai yra mūsų draugai:)
dėl to ir reika neapkęsti ruZZkiu.
Kas bjauriausia, kad lietuviai irgi renkasi ten ryškiai. Lietuviai lekia pas ruskius su kuriai verslauja ir draugauja, nors rėkia visa gerkle Slavai Ukraine
Kodėl visi puolat ant rusų, kad važiuoja nuo karo kitur? O ukrainiečių irgi visur pilna, kaip tarakonų. Kodėl negina savo tėvynės, bet varto bambas paplūdimiuose, pilni restoranai ir elgiasi ne geriau, negu rusai. Teko asmeniškai su tuo susidurti. Šlykštu.
@Austėja Pritariu choholai tinginiai prisidengę karu ieško lengvos duonos šlikštynės.
Neatsilieka nuo jų ir Lietuvos finansų ministrė.
Raškės visur lieka raškėm.
Liks putleris ir bomžų federacija
Liks putleris ir bomžų federacija
Kasdien iš Rusijos į užsienį, be bilieto atgal, išvyksta 5000-10000 jaunų žmonių, dauguma studentų, t.y. mąstančių savo galva.
Srautas iš Rusijos, po rinkimų į Rusijos prezidento postą, didėja.
Baigsis kaip visada-pagiriomis ir nuniokota aplinka.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų