• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Oficialu: rastas žuvusio Irano prezidento Raisio kūnas

Papildyta 10.03 val.

Irano žiniasklaida pirmadienį paskelbė, kad prezidentas Ebrahimas Raisi žuvo, jo sraigtasparniui sudužus kalnuotame šiaurės vakarų regione.

10

Irano žiniasklaida pirmadienį paskelbė, kad prezidentas Ebrahimas Raisi žuvo, jo sraigtasparniui sudužus kalnuotame šiaurės vakarų regione.

REKLAMA

„Irano Islamo Respublikos prezidentas ajatola Ebrahimas Raisi, tarnaudamas ir vykdydamas savo pareigą Irano žmonėms, pateko į nelaimingą atsitikimą ir mirė kankinio mirtimi“, – sakoma naujienų agentūros „Mehr“ pranešime.

Pasak valstybinės žiniasklaidos, žuvo visi devyni sraigtasparniu skridę žmonės, įskaitant E. Raisį ir šalies užsienio reikalų ministrą Hosseiną Amirabdollahianą.

Iraniečių Raudonojo Pusmėnulio vadovas pirmadienį pranešė, kad surasti Irano prezidento Ebrahimo Raisi ir kitų žmonių palaikai, sudužus juos skraidinusiam sraigtasparniui.

Paskelbė nuotraukas

Pirmadienį ryte valstybinė naujienų agentūra IRNA paskelbė drono užfiksuotas nuotraukas, kuriose matyti, regis, visiškai sunaikinto orlaivio nuolaužos ant stataus šlaito vidury miško.

REKLAMA
REKLAMA

63-ejų E. Raisi sekmadienį lankėsi Rytų Azerbaidžano provincijoje, esančioje Irano šiaurės vakaruose, ir drauge su Azerbaidžano prezidentu Ilhamu Alijevu abiejų valstybių pasienyje atidarė užtvankos projektą.

REKLAMA

Sraigtasparnis, kuriame buvo Irano prezidentas, pateko į avariją

Sraigtasparnis, kuriame buvo Irano prezidentas E. Raisi, sekmadienį pateko į avariją, pranešė iraniečių valstybinė žiniasklaida.

Kai kurie pradėjo raginti visuomenę melstis už E. Raisi ir kitus sraigtasparnyje buvusius asmenis.

Valstybinė televizija nurodė, kad incidentas įvyko Rytų Azerbaidžano provincijoje, netoli Džolfos miesto, esančio pasienyje su Azerbaidžanu, maždaug už 600 km į šiaurės vakarus nuo Irano sostinės Teherano.

Į atokią kalnų vietovę išvyko paieškos ir gelbėjimo komanda, pranešė valstybinė žiniasklaida ir pridūrė, kad lėktuve taip pat buvo užsienio reikalų ministras Hosseinas Amirabdollahianas.

Mirė kankinio mirtimi... Kas šitą "allahu akhbar" kankino? Gal jį kankino sąžinė už nužudytus žydus ir ukrainiečius?
Dievas yra ir šitas teroristas tai sužinos pakeliui į pragarą kai jį pasitiks 70 plaukuotų putinų su ragais :)
nei vieno kaputlerio draugužio,padedančio žudyti ukrainiečius,nei vieno...Per lengvai nusidaigojo
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų