Nuteistųjų gyvenimas šokiruoja: fotografas užfiksavo, ko nepavyko niekam

Šis kalėjimas – vienas pavojingiausių pasaulyje. Jame atsiduria žiauriausių gatvės gaujų nariai. Vyrai iš M-13 gaujos pateko į Apanteoso kalėjimą Santa Anoje.

31

Jis yra įsikūręs 66 kilometrai nuo San Salvadoro. Nuotraukos pasaulio žiniasklaidą apskriejo 2016 metų liepos mėnesį.

Šis kalėjimas yra neįprastas. Jame taisyklės nėra tokios žiaurios kaip gatvėse, kur dažniausiai bet koks nesutikimas su kito nusikaltėlio nuomone reiškia šūvį į galvą.

Šioje įkalinimo įstaigoje nusikaltėlius moko gana neįprastų dalykų – krikščionybės pagrindų, žuvininkystės, ūkininkavimo, maisto ruošos.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fotografo žvilgsnis iš arti: pavojingas gaujų karas

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šokiruojantys vaizdai iš kalėjimo Filipinuose

Karakasas - vienas pavojingiausių miestų

Fotografai pasaulyje taip pat fiksuoja vaizdus ir iš kitų šalių.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šios nuotraukos darytos 2016 metais Filipinuose: narkotikų karas šokiruojančiuose kadruose

Šių metų sausio mėnesį Meksikos nevyriausybinė organizacija išreitingavo pačius pavojingiausius pasaulio miestus, kuriuose yra bent 300 tūkstančių gyventojų. Galima sakyti, be didelių konkurentų šį ne itin garbingą titulą pelnė Venesueloje esantis Karakasas.

Kiek žemiau sąraše atsidūrė San Pedro Sula ir Hondūras, kuris pastaruosius keturis metus užimdavo pirmąją vietą, rašo „Business Insider“.

Epicentre – jauni žmonės

Karakasas dar niekada nebuvo atsidūręs pirmojoje vietoje.

Tiesa, 2008 metais Karakasas buvo atsidūręs pirmajame pavojingiausių šalių sąrašo dešimtuke. Remiantis statistika, 100 tūkst. žmonių tenka 118,89 žmogžudystės. Karakasas yra sostinė ir didžiausias Venesuelos miestas.

Ekspertai tikina, kad dėl politinio, ekonominio ir socialinio nestabilumo šalyje, ko gero, ir yra tiek daug žmogžudysčių. 1990 metais nusikaltimų skaičius Venesueloje pradėjo ženkliai didėti. 

Anot Niujorko profesoriaus, nebūtų galima pro akis praleisti ir dar vienos priežasties, kuri „padėjo“ Karakasui pasiekti pirmąją vietą pavojingiausių miestų sąraše – Venesueloje jau ne pirmus metus besitęsiantis civilinis konfliktas.

Dėstytojas įvardijo ir dar dvi priežastis: narkotikų vartojimas bei nesaugumas kelyje, kurį, tiesa, būtent ir sąlygoja narkotikų prisiriję vairuotojai, kurių tiesiog apstu Venesuelos gatvėse.  

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų