Nuteistas vyras, Australijos premjerei siuntęs kulkas ir grasinančius laiškus

Australijos teismas skyrė laisvės atėmimo bausmę senyvam vyriškiui, kuris ministrei pirmininkei ir kitiems aukštas pareigas Australijoje einantiems asmenims siuntė kulkas, detonatorius ir grasinančius laiškus, skelbia BBC.

Teismas 81-erių Johnui Gordonui skyrė pustrečių metų kalėjimo bausmę už nusižengimus, kuriuos jis padare per trejus metus.

Tarp siuntinių gavėjų buvo Australijos ministrė pirmininkė Julia Gillard, buvęs premjeras Kevinas Ruddas, opozicijos lyderis Tony Abbottas. Nė vienas laiškas gavėjo nepasiekė. Kai kuriuose laiškuose buvo prie detonatoriaus prijungtų kulkų.

J. Gordono advokatas teisme sakė, kad jo klientas taip elgėsi, nes buvo suirzęs. Pasak prokurorų, senyvas vyriškis į svarbius asmenis taikėsi dėl imigracijos politikos ir švietimo finansavimo. Nuo 2007 metų lapkričio iki 2010 metų Australijos paštu senolis išsiuntė šešis siuntinius su sprogmenimis, kelis grasinančius laiškus, vieną grasinimą nužudyti ir melagingą pranešimą apie bombą.

J. Gordonas buvo sučiuptas, kai ištyrę T. Abbottui siųstą laišką pareigūnai rado siuntėjo vardo įspaudą. Teisėjas įsakė nuteistajam kalėjime praleisti aštuonis mėnesius, o vėliau jis bus paleistas už gerą elgesį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų